Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az altató hatását (ivartalanít...

Az altató hatását (ivartalanítás után) a tej semlegesití, vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség! Altatás után ne etesd itasd amíg nem ébred fel teljesen mert félre nyelhet vagy hányhat. A tej bizonyos szájon át bejutott mérgek esetén segíthet, az altatót valószínűleg izomba kapta
2016. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amugy ezt nem értem mindenki màst mond, 1doki: ha nagyàbol megébredt akkor ha iszik valamit utàna lehet etetni,2doki: 4 óra mulva ihat de nem ehet aznap, 3.doki csak ha futkàrozik màr akkor kaphat iszit. Én beismerem adtam neki tejet ma màr kajàt nem kap de ott feküdt az iszis tàlja elött amig nem kapott.
2016. febr. 11. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a sz.r az az "iszi" ??
2016. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejet alapból nem adunk macskának...
2016. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség!


A jószágnak addig nem szabad inni adni, amig maga el nem tud menni a táljáig. Különben félrenyelhet és megfulladhat, vagy ha nem nézel oda, és éppen a tálja fölött esik össze, akkor egy kanál vízbe is belefulladhat.


Komoly! Macskám van, ivartalanított. Tudom, mi a dörgés, csináltam. Azóta is altatták (fogeltávolítás, fülmosás), ugyanaz az eljárás: amíg lábra nem áll, addig nincs víz.


A tejet meg felejtsd el!

2016. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Màr szinte jozan volt amikor kapta.
2016. febr. 11. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A tejivás mérgezésre sem jó, ez csak hülye városi legenda. Kár pazarolni rá a drága időt, ha a túléléséről van szó, inkább orvoshoz kell juttatni minél hamarabb.
2016. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!