Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicam negy honapja el tunt,...

Cicam negy honapja el tunt, haza johet meg?

Figyelt kérdés
Oktoberben tunt el a 7 eves ivartalanitott fiu cicam..o volt a mindenem , ugy szerettem mint egy csaladtagot (amikor pici volt akkor fogadtam be az utcarol ) .Tettem ki plakatokat es egy hetig minden nap kerestem ot tobb oran at de semmi.. Mivel nem tudom hogy el e meg remenykedek de nem tudom meddig lehet ezt csinalni..tiszta depresszios lettem ettol (mar ez elott sem voltam tul jol). Szerintetek van esely hogy haza jon meg? Ja es azt meg kell emliteni hogy mielott eltunt beteg lett es elvittuk dokihoz oltasra..de a masodik szurira mar nem tudtuk mert eltunk..19/L
2016. febr. 16. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a 4 hónap már túl nagy idő. Már nem él. Különben megjött volna.

Nagyon sajnálom.

2016. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Melyik kerületben? Hogyan nézett ki a cica?
2016. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szentendren lakom..fekete feher a cicam. Igazabol azt mondtak hogy atment a fouton. Elutni nem utottek el mert nem volt tetem sehol. Egy no latta parszor tehat elt. Valoszinuleg nem tud atjonni a fouton az autok miatt ezert gondolom hogy el meg.
2016. febr. 16. 08:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy megint plakatolok hatha..mert a regi plakatok mar lekoptak.
2016. febr. 16. 08:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meghalt. Lehet, hogy valaki azt hitte, hogy kóbor és állatbarát lévén befogadta.

Én is szoktam ilyeneket csinálni - mármint, hogy befogadok cicákat - de én azért figyelem, ha valaki keresi.

2016. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam mert en is igy fogadtam be ot..bar azert rajta latszott hogy nem eteti senki. Meg eleg kulonlegesen nez ki. Eltort a farkincaja es ezert le kellett amputalni.. Lehet hogy valaki azt hitte hogy kulonleges fajta es befogta. Ujra plakatolom a kornyeket szerintem.
2016. febr. 16. 08:40
 7/10 anonim válasza:
Én sokkal valószínűbbnek tartom, hogy valaki hazavitte.
2016. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszament az elso gazdijahoz.
2016. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem volt gazdija..1 honaposan fogadtam be csontsovanyan. Tehat gondolom mar kint szuletett. Nagyon szeretett engem..es forditva.
2016. febr. 16. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább az áll, hogy valaki befogadta.

Mondjuk, ha nekem macskám lesz, szigorúan benti cica lesz, mert nem szeretném, hogy csatangoljon és rajtam kívül más "gazdája" is legyen.

2016. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!