Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Beteg a cicám!...

Segítség! Beteg a cicám! Holnap mindenképpen visszük állatorvoshoz, de ma már nem tudjuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Órák óta fekszik összekuporodva. Eleinte azt hittem, hogy csak szundikál szokás szerint, de nem mozdul, csak a lélegzését látom, meg ahogy résnyire kinyitja a szemét, megrezzen a füle. Mit tegyek? Félek, hogy elpusztul! :'( Kérlek adjatok tanácsokat, mi a legjobb ilyenkor? Hagyjam békén, vagy tehetek érte valamit?

2016. máj. 6. 18:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Sebet nem láttam rajta. Nem hány, nincs hasmenése. Sajnos abban már biztos vagyok, hogy nem szimpla fáradtság miatt fekszik egész nap- egészségesen ha halkan is, de mindig dorombol ha simogatom. Most nem..

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 6. 20:11
 12/31 anonim ***** válasza:
Pedig fontos lenne/lett volna ivartalanítani. Az egy egyszeri, kandúroknál elfogadható összeg és nagyon sok kellemetlenségtől megkímél. Nem is lesz szüksége annyi állatorvosi ellátásra: nem csavarog el, nem sérül meg, nem üti el az autó (mostanában elég gyakori). Fiatal az állat, tényleg megérné elvinni.
2016. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Igazad van. Beszélek is a szüleimmel erről!


Ma 11-re jön az állatorvos. A cica most is csak fekszik a vackában. Éjszaka odapisilt, nem használta az almot, és nem eszik. Fogalmam sincs, mi lehet a baja! Nem érzem lázasnak. Hát a doki majd kideríti.. :(

2016. máj. 7. 09:07
 14/31 anonim ***** válasza:
Maga alá pisílt? Hát az már gyanús. Majd írd meg mit mondott az orvos.
2016. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Itt volt a doki. Azt mondta, beevett valamit :/ adott neki injekciót, és holnap is jön. Félek, hogy valami mérgezett egér miatt beteg... Most kijött a melléképületből, kakilt is. (vagy próbált) Nagyon reménykedem, hogy meggyógyul!!
2016. máj. 7. 11:45
 16/31 A kérdező kommentje:
Istenem, mi lesz vele? :'( Nem mozdul továbbra sem. Kétségbe vagyok esve nagyon! Szerintetek így fog kimúlni? Én amíg csak lehet, reménykedem!.. De rettegek, hogy egyszercsak azt kell látnom, hogy nem lélegzik... Tudtok valami biztatót mondani? :(
2016. máj. 7. 14:22
 17/31 anonim ***** válasza:
Pihen
2016. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de remélem meg fog gyógyulni. Próbálj vele valamit itatni! Ha kell, akkor kend meg az orrát vízzel, azt lenyalja és ismételd meg ezt.
2016. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Most estére mintha kicsit élénkebb lenne.

Csak most láttam, az a régi, fehér póló, amit aláterítettem a párnára, teljesen sárga a pisitől. Ettől eléggé megijedtem. Remélem, a veséje nem károsodott meg!

Most tejet adtam neki, azt hajlandó meginni. Sose volt baja tőle, és féltem a kiszáradástól. Ha bemegyek hozzá, felnéz, és dorombol egy kicsit, de aztán abba is hagyja. Az aggaszt még, hogy olyan furcsán, félig nyitott szemmel fekszik...

Bárcsak, bárcsak látna valami javulást holnap az állatorvos!

2016. máj. 7. 19:46
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha valami mérgezett egér lett volna akkor hányna is. De az már bíztató hogy ivott tejet meg kimozdult. Bár jó lenne rendesen kivizsgálni azért mert kijön az orvos nem lát a belsejébe hogy mi a baj csak azt látja hogy nincs jól.
2016. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!