Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Beteg a cicám!...

Segítség! Beteg a cicám! Holnap mindenképpen visszük állatorvoshoz, de ma már nem tudjuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Órák óta fekszik összekuporodva. Eleinte azt hittem, hogy csak szundikál szokás szerint, de nem mozdul, csak a lélegzését látom, meg ahogy résnyire kinyitja a szemét, megrezzen a füle. Mit tegyek? Félek, hogy elpusztul! :'( Kérlek adjatok tanácsokat, mi a legjobb ilyenkor? Hagyjam békén, vagy tehetek érte valamit?

2016. máj. 6. 18:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mi újság a cicával? Jobban van?
2016. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Hát, végül ma nem látta az állatorvos. De én úgy hiszem, jobban van. Egy kis tejet megint adtam neki, azt egész mohón lefetyelte. Kínáltam alutasakos eledellel, de azt épp csak megkóstolta. Sétálgatott az udvaron, már nem pisilt maga alá, hanem az almot használta. Igaz, a széklete fura színű volt. Olyan zöldes... mondjuk máskor nem figyeltem meg.

Szerintetek nem kéne valami más ételt adnom neki? Attól tartok túlságosan legyengül. A doki azt mondta, az a fontos, hogy innivalója mindig legyen.

2016. máj. 8. 18:08
 23/31 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki ! A macskák nagy része laktóz érzékeny, és hasmenést okoz nekik!
2016. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Igent, tudom, de régebben is adtunk neki, és sose volt hasmenése tőle. De ha hajlandó lesz vizet inni, és tud már enni, akkor lehet, többet nem adok.
2016. máj. 8. 19:38
 25/31 A kérdező kommentje:
:'( Tegnap is kapott injekciót, holnap is fog, de nagyon gyenge a cica. Azt mondta az állatorvos, nem valószínű, hogy túléli.. de annyira szeretem a cicámat, azt akarom, hogy meggyógyuljon! Csak hát nem tehetek érte :'(
2016. máj. 10. 13:46
 26/31 anonim ***** válasza:
Jaj szegény! De még meggyógyulhat, ne add fel! Az a lényeg, hogy itass mindig vele valamit, mert evés nélkül sokáig kibírják.
2016. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Remélem tényleg helyrejön... Amikor elé raktam a vizet, ivott belőle, de utána olyan ijesztően vette a levegőt, mintha nehezére esne. Vajon lát-e valamilyen javulást az állatorvos holnap? :(
2016. máj. 10. 17:02
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutottatok! Rendbe jött már a cica? Remélem igen, annyira a szívünkhöz tudnak nőni, szinte családtagok.
2016. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Szia! Hát, a cicám még nincs teljesen rendben, de határozottan javult, ezért bízom benne, hogy meggyógyul. Az állatorvos továbbra is megnézi kétnaponta, már 5 injekciót kapott szegény cicus. Iszik, sőt eszik is már, bár azt csak keveset. Rémesen lefogyott, és elgyengült, de már sétálgat néha.

Köszi, hogy írtál, jólesett az érdeklődés :)

2016. máj. 16. 12:02
 30/31 anonim válasza:
Hogy van a cicus?
2016. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!