Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy rászokott?

Lehet hogy rászokott?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a macskánk nem eszi meg a minőségi nedvestápot. Hiába rendelem neki netről a drágát megszagolja és nyávog nekem. Az a baj hogy párom anyja meg az olcsó kaját veszi neki közbe mint a frieskis mef félix és prevital. Ezeket megeszi. Lehet hogy a benne található ízfokozók miatt eszi meg ezeket a szarokat? Hiába mondjuk hogy ne vegyen neki ilyet mert kukába való nem érti meg mert szegény macska akkor éhezni fog ha ezeket nem eszi meg. Kénytelen voltam neki nyers csirkét venni mert azt megeszi.
2016. jún. 6. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit finomabbnak talál,azt eszi inkább a macska. Ha tudja,hogy szokott finomabbat kapni és kap valami olyat ami nem ízlik neki,akkor simán éhezik egy darabig hátha jön a jobb falat. Mondjuk nem olyan nehéz vissza szoktatni a másik tápra. Oda kell elé tenni és ha nincs más akkor elég hamar megeszi azt,amit elé tettek. Nálunk szerencsére fordítva volt :) a szarabbról szokott át a jobbra. És az alutasakos amit régen imádott már nem is érdekli.

Egyébként nem hülye állatok. Nem fog éhen veszni meg éhezni úgyhogy nyugodtan át lehet szoktatni másra.

2016. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olcsók ezek a macskának való eledelek sem, egy átlag ember számára.. :)
2016. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Amiket felsoroltál bőven jó márkák. Egy átlagembernek még szerintem ezek is drága kategóriásak. Vagyis nekem igen... Szóval ne aggódj, nem fog éhen halni a macska.
2016. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyers csirkét (és más nyers húst, KIVÉVE sertés) megeszi, érdemesebb (és olcsóbb) azzal etetni.
2016. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!