Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem jön haza a cicám?

Miért nem jön haza a cicám?

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve még sírtam is. 2 és fél napja nem jön haza a cicám és nagyon félek,hogy valaki elvitte. Ő még fiatal cica 1 és fél éves ja és kislány. Nem volt ivartalanítva pont a fiú macskák elől menekült el mert nem hagyták békén. De ilyet még nem csinált,hogy nem jött haza 2 napig ez már nekem nagyon gyanús. És az az érdekes,hogy a fiú macskák meg ide jönnek most nem forognak. Akkor az én cicám hol lehet? Szerintetek még van remény,hogy visszajön? Azt is mondták ismerősök,hogy látták a kapunk előtt tegnap reggel mégsem jött haza.
2016. jún. 8. 17:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hála a jó istennek tegnap délután előkerült méghozzá nem is volt messze tőlünk a buszmegállóval szemben volt a bokrok közt egy másik cicával nem mertek lejönni mert a kutya ugatta őket. Ott volt velük őrizte őket. De hála a szomszéd asszonyomnak sikerült hazahoznom most már végre itthon van!
2016. jún. 9. 19:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Na, szerencsére.

Vigyétek el ivartalanítani, egyszeri költség, mert ha nem teszitek, hamarosan lesz újabb 4-5 macskátok, amire végképp nem lesz pénzetek (és egy éven belül ők is továbbszaporodnak stb.)

2016. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor bejött a bokros dolog :) Egyébként nem akarok szemét lenni, de szerintem jó eséllyel nem 1 macskát kaptatok vissza hanem 2-3-4 et. :) Örülök,hogy meglett.
2016. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A cicámat sajnos tegnap sürgősen meg kellett műteni mert folyt belőle valamilyen fehér folyás mármint a nemi szervéből. Elvittem az állatorvoshoz megultrahangozta és délután megműtötte most már ki lett ivartalanítva. Azt mondta a doktornő,hogy nem tudtak a kiscicák kifejlődni benne és elpusztultak. Szegény tegnap óta nagyon gyenge és most vigyáznom kell rá mert mondta a doki,hogy ebben a 3 napban elpusztulhat ha nem bírja ki. De hála a jó istennek már sokkal jobban van sőt tegnap este óta már rendesen eszik. Ő nem pusztulhat el hiszen még fiatal és erős cica. Csak sajnálom szegényt mert ki akar menni az udvarra de viszont nem engedhetem ki nehogy valami baja legyen a seb fel ne szakadjon stb és a többi macska ne tudja bántani.Szerintetek hány nap után lehet kiengedni?
2016. jún. 15. 14:28
 15/17 anonim ***** válasza:
remélem jobban van azóta. Most már várhatóan töredéke időt fog csavarogni. A miénk ivartalanítás óta mindig a ház közelében van valahol. De mondjuk 30 méteres körön belül. Esetek nagyrészében az udvaron tesz vesz.
2016. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen hála a jó istennek már sokkal jobban van újra a régi lett az én kis drágám. Tudtam én,hogy meggyógyul mert erős és még fiatal cica. Azt szeretném még megtudni,hogy az ivartalanított macskák azok tovább élnek? Mert azt olvastam,hogy igen. Az egyik ismerősöm szerint meg nem. Ő azt állítja,hogy előbb elpusztulnak az ivartalanított macskák. Most akkor mi az igazság?
2016. jún. 16. 20:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Tovabb elnek par evvel. Sok statisztika van rola. Kajat erdemes cserelni nekik mert van amelyik hizik ilyenkor. Kisebb a bejart terulet. Kevesebbet mozog. Kevesebb kaja eleg nekik. Holnapra cica baja lesz akkor.
2016. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!