Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám és egy...

Van egy kiscicám és egy kutyám is. Hogy csináljam, hogy akutya ne egye meg a maacska kakit és a macska kajáját?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami fedett macskaalom? 😂😀 ahova csak a cica tud bemenni? Alom van,és hsználja is a cica de a kutya megeszi... kaja meg így oké hogy hétvégén itthon vagyok, tudok neki adni többször, de amikor egész nap egyedül van.. vagy elég lenne reggel és este kaját kapnia? (Szerintem 2 hónapos kiscicának nem 😕)

2016. jún. 26. 11:43
 1/5 anonim válasza:
Szerezz kartondobozokat. Lyukas felével lefelé rakva (a kajás tálat és az almot takarja) vágj rá akkora lyukat, hogy csak a macska férjen be. Őt azért egy párszor dugd be sztem, hogy tudja, mi van ott. Kicsivel költségesebb megoldás a kutyariasztó spray. De ilyen is akad már a piacon bőven 😁
2016. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet. csak aztnem fogja a kutya felborítani?
2016. jún. 26. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Van fedett macska wc. Íme:

[link]

Boltban pl a Lidlben tudom, hogy néha van olyan 3 ezer Ft körül. Állatfelszerelési boltokban is nyilván van.


A kajára: igen, a kismacskának még naponta 4-5-ször kell ennie, nem kétszer. Próbáld ki, hogy valami magasabb helyen keress helyet a tálkájának ahova a kiscica fel tud menni, a kutya meg nem (pl. belső ablakpárkány, ilyesmi). Lehet rossz példát írtam, meg hát meg kell nézned a kiscica hova tud felmenni, mert elég kicsi még, meg kell jegyezze, meg le is kell tudnia jönni :-DD.

2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nehezéket is teszel rá, sztem nem borítja fel. Bár nem tudom, hogy mekkora a kutya 😀
2016. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) puli elvileg de kicsit nagyobb mont egy fajtiszta puli 😁 ja teszek rá valamit. Hát.. nem tudom,hogy csak az én kiscicám ilyen életképtelen, de ez fel sehova nem megy.. meg ha valahova felteszem onnan le se. 😀
2016. jún. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!