Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz gazdi vagyok?

Rossz gazdi vagyok?

Figyelt kérdés
Egy cicát elhoztam olyan 3 hónapos korában, 1,5 évig nálam volt. Akkor még olyan életem volt, hogy egy városban éltem. Egy éve úgy alakult az életem, hogy szinte minden héten más városban/országban vagyok, egy ideig vittem a cicát is, de nem volt jó neki. Odadadtam egy barátnőmnek, látogatom, vezsek neki ételt, játékokat. Szeretem az új életemet, amibe nem férne vele egy állatka. A munkát választottam helyette, de ettől függetlenól szeretem.
2016. júl. 7. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért lennél az?Még most is szereted és gondoskodsz róla.Még ha nincs is nálad.
2016. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hiányzik. És a munkámat választottam helyette. Vígasztal, hogy amikor utazgattunk akkor több fekete bajsza volt, most nincs neki és kutyusokkal együtt van, szereti.
2016. júl. 7. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Kicsit szebben fogalmazz azzal hogy a "munkát választottam helyette".

Amugy nem vagy rossz gazdi ha jó helyre adtad és igyos foglalkozol vele!

2016. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a rossz a megfogalmazásban? A mostani életembe nem fér bele egy kisállat. :( Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 7. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor lennél rossz gazdi ha kidobtad volna az utcára. De felismerted,hogy nem tudod biztosítani neki a körülményeket és találtál neki egy jó helyet.
2016. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat. Kis boldog cica. Kinti/benti lett. Barátságos. De nagyon hiányzik, ritkán látom.
2016. júl. 7. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Inkább pont hogy jó, és felelős gazda vagy. Amikor megváltozott az életed, rájöttél, hogy nem jó neki, amit biztosítani tudsz jelenleg neki, a sok utazás folyamatos környezetváltozás, így inkább kerestél neki egy helyet, ahol nyugodt, boldog élete lehet. Tudom milyen nehéz lehetett ezt a döntést meghozni, és véghez vinni, én is átmentem ezen. Megváltozott az életem, nem tudtam már eleget foglalkozni az állataimmal, de egy ideig úgy gondoltam, nálam senki nem szeretheti őket jobban, és nem lesz nekik jó máshol, nem fogtam fel, hogy lényegében már velem nem jó...

Hála égnek pár hónap után felismertem, és szerető családhoz kerültek, akkor látagatom őket, amikor akarom, mindig viszek nekik kaját, jutalomfalatot, játékot, vmi kis apróságot amit szeretnek, pedig már 5 éve volt.:)

2016. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz gazdi, csak felelőtlen. Állatot úgy kellene mindenkinek magához vennie, hogy az az állat egész életére szóló döntés. Viszont te felismerted, hogy jobb helye lenne másnál, így jó döntést hoztál, de ettől függetlenül remélem máskor felelősebben döntesz.
2016. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, csak nem gondoltam volna hogy ilyen életem lesz. Egy hónap alatt 6 országban jártam most júniusban. Ez nem egy cicának való élet. Amikor cicát akartam, akkor még egy stabil városban éltem.
2016. júl. 8. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem jobb,hogy beláttad,hogy ez nem való neki . és hogy nem valami menhelyre adtad be, hanem gondolom megbízható barátnőhöz. szóval ebből a szempontból biztosan nem vagy rossz gazdi.

beszéld meg a barátnőddel,hogyha vége ennek a munkának majd,akkor szeretnéd visszavenni tőle.

2016. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!