Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Viszitek sétálni a cicátok?

Viszitek sétálni a cicátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi nem visszük van 1 majd 1 éves cicánk és amikor visszük sétálni(minden nap) a kutyust az erdőbe akkor ő követ minket és képes lesétálni több km-t a kutya miatt persze... nagyon ragaszkodnak egymáshoz:D látni kéne ahogy már elfárad és úgy liheg mint a kutyaXD
2010. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ari lehet:D
2010. ápr. 15. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:

nem visszük. sétálnak ők maguk.

na, nem vagyok gonosz, de kinti cicák, és mindig ellógnak xD

2010. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én se viszem...

csak amikor néztem a flexi pórázt a kutyusomnak akkor ott voltak macskáknak is és csodálkoztam hogy van aki viszi a cicáját.

2010. ápr. 15. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes.. modjuk házi cicát, aki mindig otthon ül, azt lehet érdemes, de az én cicám utálná. Azért elég öntörvényűk ezek az állatok.
2010. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem! A macskák önálló, szabad személyiségek! Meggyalázza aki megkötve végigráncigálja az utcán.
2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer próbáltam és láttam, hogy mennyire gyűlöli. Megy magától amerre akar.
2010. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én néha sétáltatom a cicám, de ez teljesen más mint a kutyasétáltatás.


Kis hámot készítettem neki, ráraktam egy vékony pórázt. Majd engedtem neki hogy arra menjen amerre akar, árkon-bokron keresztül, én követtem. Ha kutyát láttam felvettem az ölembe. Néha levettem róla a pórázt hogy be tudjon menni a bokrokba meg fel tudjon mászni a fákra.


Őszintén elég munkás dolog, nem olyan mint a kutyasétáltatás, de nem is reménytelen.

2010. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
No hali. Nekem orientális sziámim van, ami jön utánam. Mennyire? Vittük Visegrádi erdőbe sétálni, de horgászatokhoz is gyakran betársul. Forma. Hámot rakok rá. Ösztön lények a macskák. Egyre kell figyelni, hogy ha kutya jön, pánikol, és nem gondolkodik. Bevállalósabb dögök nekimennek a kisebb kutyáknak, de a másik opció, hogy felmászik egy fára villámgyorsan, és lepiszkálásnál igen nagyot tud csattanni. Ez komoly. Szóval ki lehet vinni, de jobban kell figyelni. Rángatni nem szabad soha. Hogyan szoktattam? Etetés előtt fél éve csettintek egyet. Kialakult a pavlovi reflex. Szabadban is rohan csettintésre, mint akit puskából lőttek ki, de magától is kísér már. A népek meg bambulnak ezerrel...:P
2010. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én kandúrkám is sétál :) én is csettintős módszerrrel neveltem, csak én tapsolok :D eredmény ugyanaz...bár én nem engedem el...sose lehet tudni alapon :)
2010. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!