Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Gyulladt szemű kiscicák!...

SOS! Gyulladt szemű kiscicák! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A macskám tegnap este hozta elő a kiscicáit, de nagyon csúnya a szemük. Ez nem csak egy kis csípásodás, ami minden kismacskánál előfordul, hanem nagyon csípás és gyulladt a szemük! Mit tegyek? Tudom, most jön az, hogy vigyem el állatorvoshoz. Vinném is, de én még csak 17 vagyok, a szüleim meg azt mondták, nincs rá pénz, kamillázzam a szemüket. Nem tudom, ilyen durva gyulladásra jó-e a kamillatea. Ha lenne pénzem azonnal rohannék az állatovoshoz, de nekem nincs, a szüleim meg nem akarnak költeni rá. Csak tudnám, minek tartunk macskát, ha nincs pénz dokira. Próbálom meggyőzni őket, addig is, segítsetek!! Bunkó kommentekből nem kérek, csak segítsetek orvosolni a problémát!! Előre is köszönöm!!!

2016. aug. 3. 12:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#20, köszönöm szépen a hasznos választ, és a többieknek is!
2016. aug. 3. 16:48
 22/27 anonim ***** válasza:
Hogy vannak a cicák?
2016. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A kamilla nem ért semmit. Viszont sikerült rávenni őket arra, hogy menjünk állatorvoshoz. Valamelyikőtök helyesen tippelte, ez bizony macskanátha, az orvos adott is rá krémet. Az egyik cicán már látszódik némi javulás. :)
2016. aug. 6. 10:46
 24/27 A kérdező kommentje:
Mármint a szüleimet sikerült rávenni
2016. aug. 6. 10:47
 25/27 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :) Van róuk képed? Imádom a cicákat.
2016. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Még csúnya a szemük, így nem akarok képet küldeni róluk, de ha meggyógyulnak, küldök képet. :)
2016. aug. 6. 13:28
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
#20 vagyok . Nagyon örülök hogy eljutottatok állatorvoshoz. Remélem a cicáidnak nem lesz maradandó károsodása. Sok kitartás kell az ápolásukhoz , és bár az enyémek látássérültek lettek ,azért boldog cicaéletük van.
2016. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!