Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 17 hónapos Maine coon kandúrom...

17 hónapos Maine coon kandúrom 7 kiló, nem kevés? Hosszú és vékony, eléggé finnyás szinte csak tápot eszik, mindennel próbáltam, de semmit mást nem fogad el.

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egye meg de aranyos. Az enyém annyira nem beszédes, pedig nagyon szeretem a trillázását. Az enyémnek is van "felesége" egy 2,5 kilós himalájai kislány személyében. Folyton puszilkodnak, egymással alszanak, és nagyon vicces a 2 cica egyűtt, a 2 véglet :D


A tiéddel pedig nem lesz gond, fog ő még nőni is, vastagodni, és természetesen súlyt is felszedni. :) a coonok 2 éves koruk alatt még szó szerint gyerekek.

2016. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem "aranyos", hogy ivaros kandúr létére az ablakban ácsingózik, mert ez neki egyáltalán nem jó. Kínlódik, vágyódik. Persze, hogy nem eszik, hiszen most az ösztönei mást diktálnának. Ha tenyészkandúrnak vetted, akkor akcióztasd. Ha kedvencnek vetted, akkor pedig ivartalanítsd, mielőtt elemészti magát. A tenyésztő nem szabott ivartalanítási kötelezettséget? Nem véletlenül szokták ezt megkövetelni.
2016. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tenyészkandúr, de a lánycica még kicsi, meg kell várni, míg 1 éves lesz, 2 hónap.
2016. aug. 6. 17:57
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Értem, az más. Bár nekem kicsit furcsa a sztorid. Ne haragudj, nem piszkálódni akarok, de ha tenyésztőnek készülsz, akkor nem kellene pontosan tudnod a választ a feltett kérdésedre? Mármint én azt gondolnám, hogy a tenyésztő jól ismeri az adott fajtát, utánaolvasott, hogyan kell fejlődniük, stb. De lehet, hogy ez csak egy laikus naivitása a részemről, én nem vagyok tenyésztő, nem tudhatom. Ők az első maine coonjaid?
2016. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a tenyésztő sem tudott erreicht válaszolni :/ pedig többel is beszéltem... Most vagy ilyen típus vagy lassabban kezd mackósodni. Az állatorvos azt mondta ez teljesen normális, ilyenkor nyúlnak és lassan érik el a végleges súlyukat+ vitamint adok neki, játszik, tápból nem eszik keveset és az minőségi...pár hónap múlva meglátjuk ...
2016. aug. 9. 00:40
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
ne aggódj, még nincs 1,5 éves. A Maine coon kandúr kifejletten akár 13-14 kiló is lehet, azt nem két perc összeszedni. Akár 3 éves koráig is nőhet folyamatosan. Észre se veszed, csak ha a régi fényképeket nézed majd, hogy a papucsba bújó kis szőrcsomónak már a fél ágy sem elég.
2016. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most akkor Te tenyészteni szeretnél Maine Coon-okat? Hisz azt írod, a cicád tenyészkandúr, és várja a kislány felnövését...
2016. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akármennyire is furcsa, a legnagyobb tenyésztők, a kan, a kandúr,és a fedező mének tulajdonosai, gazdái.

A leendő tenyésztő éppen így csipegeti össze jövőbeni tudását és szakértelmét

2016. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!