Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves lány vagyok, magas és...

17 éves lány vagyok, magas és ehhez képest elég vékony. Milyen ételeket egyek hogy hizhassak? Mert próbáltam hogy sokat eszek de akkor sem sikerült meghiznom.

Figyelt kérdés
Vagy hogy ha neki fogok tornázni meg edzeni, azzal még vékonyabb leszek vagy nőnek az izmaim és vastagabb leszek?
2013. aug. 14. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg genetika es nem fogsz tudni hizni (en is igy vagyok ezzel). A sport elvileg jot tesz, meg kell a hizashoz is, de nekem az se segitett. Es hiaba eszek hizlalo eteleket, semmi!
2013. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
irány a konditerem és tömegnövelés! :)
2013. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Konditerembe is elkezdhetsz járni, de én inkább neked a fegyencedzést ajánlom. Interneten keress rá. Ha beírod goodleba hogy "fegyencedzés pdf" akkor le tudod tölteni és tudod tanulmányozni. És tömegnövelő étrendted próbálj meg csinálni. Itt össze tudod rakni: [link] Esetleg egyél csokit, hát ha attól tudsz hízni.
2013. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
parasztkolbász szalonna vastag kenyérrel
2013. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Polyvitaplex 8, - tabletta, összetevői vitaminok, nagy mértékben étvágygerjesztő. én magam is ezt szedem, és igen hatásos! úgy eszek mint a kisangyal!
2013. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziaa,én is ebben "szenvedek" hiszen elég vékony vagyok,és nem hizok,semmitől,de a gasztroenterológus,ajánlotta,a bérescseppet,c vitaminnal, nutridrinket,ami egy hizlaló energiaital,és sósavpepsint!!! én most ezeket szedem,u h remélem hogy sikerül,és hogy neked is!!!
2013. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!