Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton nyávog, az agyamra megy?

Folyton nyávog, az agyamra megy?

Figyelt kérdés

Pár napja átrendeztük a szobát, azt hiszem, akkor kergült meg az egyik macskám.

Van egy madzagja, amivel nagyon szeret játszani. Eddig is nyavalygott napi 3-4x, hogy játsszunk vele, de most már szó szerint fél óránként (!) csinálja.

Itthon vagyok a héten, nem hagy nyugton, már a fejem fáj tőle.

Vettünk nekik pár új játékot, reggel még boldogan eljátszottak, a másik elégedett is, de ő ahogy megunta őket, ment is vissza a madzaghoz.

Már nem tudom, mit csináljak vele. Ül az a szar fölött, néz rám, és nyávog.

Valakinek lenne valami tippje, azon kívül, hogy megfogjam azt a rohadt madzagot, széttépjem, és kidobjam a p.. csába?


2016. aug. 5. 21:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Örülök, ha feldobtuk a napod! :)

Most már én is csak nevetek rajta hál' Istennek, pedig már tényleg fel tudtam volna robbanni :D

Biztosan nagyon cuki a cicád. Annyira szívesen cserélnék néha :D

Ezeket a rosszaságokat a férjem sajnos külön trenírozta, hogy "beszéljenek", úgyhogy itt állandó szövegelés van. Egészen pici koruktól kezdve csak akkor kapják meg amit szeretnének, ha nyávognak.

Érdekességként egyébként, sokan nem tudják milyen okosak a cicák, könnyen taníthatóak. Ilyen okból ismerik az "ül" parancsot is, rögtön levágják a hátsójukat bármilyen körülmények között a parancsszóra :)

Aranyosak, még azt is bejelentik, ha kimennek alomra. Köszönnek, szólnak ha bármi van, olyan is volt már, hogy egyik beköpte a másikat, amikor rosszalkodott a konyhában :D

Úgy egyébként is ide-idedumálnak, ha épp unatkoznak.

Persze két év után már meg tudjuk a hangsúlyból állapítani, mit szeretnének, most viszont a srác új "szót" használt, panaszosat, azért is idegelt ki annyira.

Valamiért a madzaghoz kötötte a problémáját, de nagyon úgy tűnik, a szoba átrendezése volt a baj.

Egy kicsit még nyavalygott itt az ágynál, de gonosz voltam, jól megdörzsöltem a pofiját, és megkentem a matracot a szagmintájával. Remélem bejött, most békésen és legfőképpen csendben alszik itt mellettem :)

2016. aug. 5. 23:24
 12/13 A kérdező kommentje:
A galacsin egyébként jó dolog, azt az én cicáim is szeretik nagyon :D
2016. aug. 5. 23:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Hehe, akkor örülök, hogy végül jóra fordultak a dolgaitok! :) és igen, tényleg irtó beszédesek, meg okosak, igazi egyéniségek! :)
2016. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!