Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm folyton a pasijáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton a pasijáról tud beszélni. Hogyan mondjam neki, hogy az agyamra megy?

Figyelt kérdés
Mióta összejöttek a pasival folyton csak róla beszél, más témája sincs. Örülök nekik, de már kiidegelt, hogy a nap minden egyes percében csak a fiúról tud beszélni. Ha összevesztek, nekem írja, hogy mit csináljon, állandóan nekem mutogatja, hogy mit beszélnek, meg hogy most ezt meg ezt írta a fiú, de a csaj szerint haragszik rá, stb.. Ha meg megmondanám, hogy egy kicsit visszavehetne, a csaj fog megsértődni, hogy biztos haragszom rá. 19 évesek vagyunk. Viszont ha én mesélnék neki egy fiúról, akkor reagál egy szót, és újra az ő fiúja a téma.
2015. júl. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ritkítsd a barátnőddel a találkozást, hátha észreveszi magát. Keresd olyanok társaságát, akik odafigyelnek rád.
2015. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hiába, a nők már csak örök vetélytársat látnak egymásban.
2015. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős. én úgy csináltam, hogy ugyanúgy egy szóval kezdtem reagálni az ő sztoriaira...ne játszd meg ha érdekel, ha nem is. ennyi. majd ha lecsillapodik az új pasi láz vagy valami, akkor újra elkezdhettek normálisan beszélgetni, de addig szerintem hanyagold. ha nem veszi észre magát, vagy nem ír többet, akkor nem is voltatok igazi barátok. csak egy hallgatóság kell neki.
2015. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fúú basszus, nálam is ugyanez a helyzet :D ilyenkor legszívesebben fejbe tudnám verni a barátnőmet :D meg kell neki mondani a magadét :D mást szerintem nem nagyon lehet :D ne törődj vele, hogy megsértődik, majd csak rájön, hogy mit tett :))

Kitartást :)

20/L

2015. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!