Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mostanában furcsán viselkedik...

Petymeg01 kérdése:

Mostanában furcsán viselkedik a macskám. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete a macskám elkezdett nagyon furcsán viselkedni. Egyik napról a másikra sokkal többet dörgölőzött hozzám és a szüleimhez. 4 napja nagyon sokat pihen, többet mint szokott és már nem az ölünkben akar lenni, hanem a lábunknál lófrál. A mai napon megijedt valamitől, amit én nem észleltem, pedig mellette voltam. 2 napja mindig morog, ha simogatom akkor is morog, de élvezi, mert dorombol. Ha pedig hangosan fújom ki a levegőt, akkor nagyon gyorsan elkezd levegőt venni és zihál.


A macska kb 1 éves, nőstény. A házból csak néha jár ki, de akkor sem megy messzire.


Remélem valkai tud segíteni, félek, hogy valami nagyon komoly baja van. :(



2016. aug. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ivartalanítva," csak " tüzel.
2016. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tüzel. Jó lenne még azelőtt ivartalanítani, mielőtt hazaviszi a meglepetés bébiket :)Addig se engedjétek ki, mert hamar kismama lesz.
2016. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben :) Nagyon köszönöm :)
2016. aug. 11. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Tüzel.

Most ne engedjétek ki, mert vemhes lesz (ha még nem az).

Tüzelés utánra kérjetek időpontot ivartalanításra.

2016. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!