Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek sem fél a macskátok a...

Nektek sem fél a macskátok a kígyóuborkától?

Figyelt kérdés
Ma vicces kedvemben voltam, van két macskám, egy kis fehér akit Tobzoskának hívnak meg a másik vörös aki a Julius névre hallgat! Gondoltam ma meglepem őket egy kis kígyóuborkás ijesztgetéssel, mert láttam sok vicces videót róla, de Tobzoska csak átlépte az uborkát, Julius meg majdnem megette... Nem félnek az uborkától, most mit tegyek?

2016. aug. 15. 23:22
1 2
 11/12 CitusCica válasza:
Én is kipróbáltam otthona annak idején, az enyém a mancsával pofozgatta, de semmi több, a barátnőm macskáját is leteszteltük, ő viszont nagyon megijedt tőle! Szerintem ez macskafüggő! 19/L
2016. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt a hazai cicàk zöme persze hogy nem fél azoknak a videoknak a többsége ahol megijednek tőle a cicák ausztráliában vagy amerikában készültek ahol a kertekben is igen gyakran előfordul kígyó így nyilván a frászt kapják mikor fél szemmel egy kígyó ra hasonlító valamit látnak maguk mögött
2016. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!