Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sír folyton a 2 hónapos...

Miért sír folyton a 2 hónapos macskám?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt hoztuk haza őt, és azóta folyton sír. Mindig be akar jönni a házba, pedig ezerszer kiraktuk már amikor beosont, mert nem jöhet be. Van kint étel, ital, játszóház, pihe-puha kosara a teraszon,ott él. Onnan le tud menni magától is az udvarra. Hideg van kicsit ma, és egész hajnalba nagy vihar volt. Lehet ez miatt sír, vagy mert csak kicsi? Ja, és este is folyton sír ha fent van.

2016. aug. 17. 10:47
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Játszani kimegyek vele 2-3 óránként 5 percre.
2016. aug. 17. 12:04
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz tenni?

1. Beengeded

2. Visszaviszed

2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óránként öt perc az semmi. Adjátok olyannak aki törődik is szegénnyel, vagy vigyétek vissza.
2016. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz tenni?

Ne 5 percre menj ki, hanem legyél kint vele órákat napközben. Akár egész nap kint lehetsz még, jó idő van és nincs még iskola. Fokozatosan szoktasd az egyedülléthez hozzá.

Megint megkérdezem: miért kellett a cica, ha be nem mehet, és nem törődik vele senki?

2016. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Én törődök vele. És én se tudom, de anyám és húgom ragaszkodott hozzá és jó sokat is költöttek rá (lopva az egészet az én pénzemből) így nem akarják visszavinni, és mert olyan cuki. Beengedni ha egyedül lennék, beengedném.
2016. aug. 17. 12:35
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Az egész család klinikai eset! Gratulálok, hogy csak azért tartotok vagyis hagytok szenvedni egy érző lényt mert cuki. Ha megnő és már nem lesz olyan cuki akkor mit fogtok csinálni vele, ha már most így bántok szegénnyel? Bele sem merek gondolni. Hugy agyú...
2016. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Most már abbahagyta a sírást, végre. Ahogy látom felismerte, hogy a játszóház kényelmes, meleg, és nem unatkozik benne, bár egy-két percig sír ha bejövök, de utána visszamegy csendesbe. Anyám is majdnem megőrült miatta. Húgom is játszanak vele, csak őt már megharaptam, mert nagyon bedurvul, tehát üti meg nyomja erősen, ezért még nem mehet hozzá (6 éves gyerek)
2016. aug. 17. 13:02
 18/45 A kérdező kommentje:
játszana*
2016. aug. 17. 13:02
 19/45 BattleCat válasza:
68%
Mert még kicsi. Nem szokott hozzá az egyedülléthez és így még fél egyedül. Ha az udvarhoz akarjátok szoktatni akkor sokat kell vele kint lenni.
2016. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a felmenőidnek annyi esze lehet mint egy marék szöcskének. Nem kellett volna elhozni ha nem akarjátok beengedni. Aztán meg eltelik 3 hónap és jössz ide sírni, hogy elveszett a macskád.

Én ilyenkor mindig csak azért drukkolok, hogy vigye haza valaki aki jobban gondoskodik róla...

2016. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!