Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sír folyton a 2 hónapos...

Miért sír folyton a 2 hónapos macskám?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt hoztuk haza őt, és azóta folyton sír. Mindig be akar jönni a házba, pedig ezerszer kiraktuk már amikor beosont, mert nem jöhet be. Van kint étel, ital, játszóház, pihe-puha kosara a teraszon,ott él. Onnan le tud menni magától is az udvarra. Hideg van kicsit ma, és egész hajnalba nagy vihar volt. Lehet ez miatt sír, vagy mert csak kicsi? Ja, és este is folyton sír ha fent van.

2016. aug. 17. 10:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
87%

"Hát elmondtam ezeket anyámnak, de csak lehülyézett titeket, meg hogy pesti bunkók, nem tudtok semmit a macskatartásról, az állatoknak kint a helye, nem félnek ezek semmitől. "


Elárulom: Én egy falusi "bunkó" vagyok, aki egész életében tartott macskákat. És jó részük kinti volt, de akkor is úgy gondolom nagyon durva ahogy anyukádék azzal a szegény kiscicával bánnak.

2016. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
:(
2016. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Anyád elmebeteg. Megjegyzem, nem pesti bunkó vagyok, igaz, városi, de így még a falusi rokonaim sem tartanak macskát. Merre laktok? Szívesen elhoznám tőletek, és keresnék neki normális gazdát, ha már a szüleid ilyen hülyék.

Téged nyilván nem hibáztatlak, 16 évesen nem tudsz ez ellen mit tenni, de basszus, 1 évet bírtak nálatok a macskák? Egy macska átlagosan 15 évet él, valamit nagyon rosszul csináltok, ha csak ennyi időt bírtak ki nálatok.

2016. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Mért emelted ki a kérdést?
2016. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Anyád egy felelőtlen sutyerák.

Miér kell ilyennek kiskedvenc és gyerek?

Komolyan mondom,a gyámügyet is ráküldeném.

Add meg a címedet és én felnyomom az állatvédőknél.

Szerencsétlen kisállat,elszakították az anyjától és testvéreitől és kiteszitek az udvarra,konkrétan egyedül érzi magát és fél szegény.

Anyádnak jó magas IQ-ja lehet,kb. mint egy proli alkesznek.

Szólj az állatvédőknek vagy mondom ad meg a címedet és én szólok nekik.

2016. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!