Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sír folyton a 2 hónapos...

Miért sír folyton a 2 hónapos macskám?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt hoztuk haza őt, és azóta folyton sír. Mindig be akar jönni a házba, pedig ezerszer kiraktuk már amikor beosont, mert nem jöhet be. Van kint étel, ital, játszóház, pihe-puha kosara a teraszon,ott él. Onnan le tud menni magától is az udvarra. Hideg van kicsit ma, és egész hajnalba nagy vihar volt. Lehet ez miatt sír, vagy mert csak kicsi? Ja, és este is folyton sír ha fent van.

2016. aug. 17. 10:47
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Mindig volt macskánk útról-útszélről, de mostanában nem jöttek. Ezért mentünk el érte. Soha nem voltak bent, de mindig kibírták legalább 1 évig, csak utána tűntek el.
2016. aug. 17. 14:21
 22/45 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire rövid ideig maradtak? Durva....
2016. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Több ideig nem voltak soha, tavasszal jöttek, télen mentek. Volt aki kibírta a telet, de akkor nem nagyon esett hó.
2016. aug. 17. 14:26
 24/45 A kérdező kommentje:
Hát elmondtam ezeket anyámnak, de csak lehülyézett titeket, meg hogy pesti bunkók, nem tudtok semmit a macskatartásról, az állatoknak kint a helye, nem félnek ezek semmitől. :\
2016. aug. 17. 14:38
 25/45 anonim ***** válasza:
92%
Hát gratulálok anyádnak... Nagyon sajnálom azt a szerencsétlen kiscicát, nem kellene nektek semmilyen állat inkább.
2016. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Én sem akartam, mert a húgomat is elszúrták, soha nem foglalkoznak velünk, folyton TV-znek meg interneteznek. Minig lecsitítanak, ha beszélni akarunk velük.
2016. aug. 17. 14:46
 27/45 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan léteznek ennyire hü.lye emberek? :((((
2016. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig volt macskánk útról-útszélről, de mostanában nem jöttek. Ezért mentünk el érte. Soha nem voltak bent, de mindig kibírták legalább 1 évig, csak utána tűntek el."


De MINEK tartotok macskát? Ennek a kicsinek is megadhattátok volna az esélyt, hogy normális gazdája lehessen.

Én nem vagyok pesti egyébként, udvaron él a macskám. Ivartalanítva van, most múlt 5 éves. Minden évben oltva van a macskabetegségek és veszettség ellen, kapja a féreghajtót, bolha-és kullancsriasztót. A környéken minimális az autóforgalom.

De nem úgy kell macskát (meg bármilyen állatot) tartani, hogy csak úgy van, vetek elé valami kajafélét és kész.

Kérdezd meg anyukádat, hogy mond-e neki valamit az a szó, hogy FELELŐSSÉGVÁLLALÁS.

2016. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
7%
Úristen... Szerintetek régen is így ki volt nyalva a cicáknak? Nem volt mindig az hogy szegényke nehogy megfázzon, falun nem így van. Ha be akar jönni bejön. Érdekes módon az így élő macskánk már 16 éve él.
2016. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok... Azért mi beengedjük, főleg télen van hogy egész nappal bent van, de este sose.
2016. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!