Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan ártalmatlanítsam a...

Hogyan ártalmatlanítsam a környék macskáit?

Figyelt kérdés
tippeket várok!
2008. okt. 1. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát amit először gondoltam válasznak, inkább nem írom le.

A macska egyébként ha meg is fog csirkét, az valószínű megeszi, nem pegig kedvtelésből fojtogatja sorba őket. Ezt inkább a nyest, vagy menyét csinálja így. Ha útálod a macskát, akkor rendszeres zavarással azért le lehet szoktatni őket, hogy bejárjanak. Ha puskával lövöldözöl rájuk, nem biztos, hogy nem kapnak végzetes sebet, vagy nem nyomorítod meg őket. Kutyát azért nem ajánlok, mert valószínű azt is ki akarnád végezni, miután odapisil, odakakil az udvarra. A mérget pedig először próbáld ki magadon, hogy biztosan hatásos legyen a macskára is.

2008. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A cinyókat állati egyszerűen el tudod távolítani a környékről: szerezz be egy nagyhangú kutyát. Úgy nem mennek a kertedbe.
2008. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ez azért gáz, hogy más bajából viccet csináltok! nekem is gondom van a környék macskáival és TÉNYLEG ODAPISILNEK A HÁZ KÖRÉ, ugyanis jelölgetnek! ja és a kertben is mindenhol szép szarkupacokat hagynak...és nem tudom, tavasszal hogy engedem a kisbabámat a fűbe ezek után..mondjuk én nem ölném meg őket, de jó lenne vmi ami távol tartja őket...
2010. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!