Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Daganat miatt el kellett...

Daganat miatt el kellett altatni a cicám. Szerinetek jo bucsu volt?

Figyelt kérdés
Màr felnőtt nő vagyok de még iskolàs koromban került hozzàm. Még pici volt imàdtam őt ő volt az első cicàm, rendkívűl jo cica volt. Soha nem bàntott soha még a hangjàt sem eresztette ràm, kivéve mikor màr ràkos volt s egyszer NAGYON ràm tört a síràs hisz tudtam el kell majd altatni szegényt, s mikor bömböltem oda jött hozzàm s ràm eresztette hangjàt, mintha azt mondanà te fogd be a p.fàd én fogok meghalni..egyből kizőkkentett a síràsbol és simogattam szegényt..mikor vittem el altatni mert màr làttam fàjdalmai voltak a legkedvencebb hamikàjàt vettem select gold ugymond ez volt az utolsó vacsoràja...aztàn el indult anyukàmmal és a pàrommal aki fuvarozta öket a búcsú útra....anyukàm el köszönt tölle megsimogatta..majd elaludt örökre...ma màr a kertünkben nyugszik egy szép kővel a nyugvó helye tetelyén amire rà írtam, hogy köszönöm neked kedves szürke baràt a csodàs17 évet!!!!!

2016. aug. 31. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*
2016. szept. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szebben nem is lehetett volna elköszönni tőle. Drága emlékű Lepcsesem a legjobb barátom volt öt éven át és most egy rózsafa tövében alussza örök álmát. Már nagypapa vagyok, de ahányszor rá gondolok, elfog a sírhatnék. Mint ahogy most is. 😩
2016. szept. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM AZ EGYÜTTÉRZŐ VÀLASZOKAT ÉS A CSILLAGOKAT AZ ÉN ANGYALOMNAK!!!! Ti is győnyőrű szépen bucsúztatok a cicàitoktol, nagyon meghatóak voltak.
2016. szept. 1. 07:41
 14/21 anonim ***** válasza:
⭐🌟
2016. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*************************************************************
2016. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon sajnálom! :( Nekünk tavaly kellett elaltatni a cicánkat, ugyanígy daganat miatt, ő 12 éves volt, egy gyönyörű, hamuszürke perzsakeverék, és 7 éves korom óta velünk volt. Ráadásul a legrosszabb az volt, hogy akkor lett nagyon rosszul, amikor egyedül voltam itthon, így nekem kellett egyedül elvinnem, rettenetesen sírtam, még az orvosunk is megkönnyezte egy kicsit, pedig gondolom nem először altatott el cicát. Van még két másik cicánk is, ők is napokig keresték a társukat. :(

Nagyon szépen elbúcsúztál a cicádtól, látszik rajtad, hogy szeretted, és biztos vagyok benne, hogy nagyon szép élete volt nálad, és helyesen tetted, hogy elaltattad, hiszen így megrövidítetted a szenvedését.

2016. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a cicádat :-( biztos jó gazdija voltál és szép élete volt melletted. Ebben a szörnyű időkben pedig... Ha nincs segítség, ez a segítség. Hogy nem hagytátok szenvedni.

Nekem is volt tüdőrákos sziámi cicám, 16 évesen kellett elaltatni. :-(

Egy pici sziklakert van a sírján és mellette két oldalt rózsa.



*********************

2016. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kép zárásnak egy hasonlóan ragaszkodó cicáról:

[link]

2016. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a ti cicàitokat is...győnyőrűen bucsúztatok szegénykéktől!!!!! Kedves utolsó előtti hatalmas lelki erőd van, hogy te mentél be a cicàddal!!!! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A RENGETEG CSILLAGOT!!!! SZÍVETEKBŐL KÜLDÖTT CSILLAGOKKAL ÀLMODIK MÀR AZ ÉN ANGYALKÀM!
2016. szept. 1. 21:00
 20/21 anonim ***** válasza:

****************...

Csillagok közt hullik a könnyem a tavaly elvesztett 13 éves cicám emlékére...

2016. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!