Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Daganat miatt el kellett...

Daganat miatt el kellett altatni a cicám. Szerinetek jo bucsu volt?

Figyelt kérdés
Màr felnőtt nő vagyok de még iskolàs koromban került hozzàm. Még pici volt imàdtam őt ő volt az első cicàm, rendkívűl jo cica volt. Soha nem bàntott soha még a hangjàt sem eresztette ràm, kivéve mikor màr ràkos volt s egyszer NAGYON ràm tört a síràs hisz tudtam el kell majd altatni szegényt, s mikor bömböltem oda jött hozzàm s ràm eresztette hangjàt, mintha azt mondanà te fogd be a p.fàd én fogok meghalni..egyből kizőkkentett a síràsbol és simogattam szegényt..mikor vittem el altatni mert màr làttam fàjdalmai voltak a legkedvencebb hamikàjàt vettem select gold ugymond ez volt az utolsó vacsoràja...aztàn el indult anyukàmmal és a pàrommal aki fuvarozta öket a búcsú útra....anyukàm el köszönt tölle megsimogatta..majd elaludt örökre...ma màr a kertünkben nyugszik egy szép kővel a nyugvó helye tetelyén amire rà írtam, hogy köszönöm neked kedves szürke baràt a csodàs17 évet!!!!!

2016. aug. 31. 22:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tízmillió 🌟🌟🌟🌟 csillag, drága kérdező! Ezt könnyek nélkül nem lehet elolvasni. Biztos aranyos kis drága cica volt,te meg egy nagyon jó gazdi. Tudom,már régi ez a kérdés,de jó volt olvasni,hogy vannak még ilyen emberek.❤❤❤
2019. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!