Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma kaptam egy kis bucit :D...

Ma kaptam egy kis bucit :D Miket kellene neki vennem? (felszerelés, táp)

Figyelt kérdés

A listám eddig:

-macska alom+tálca

-tálka

-kaparófa

-valami játék

-táp

-sampon

-nyakörv


ezek a fontosabbak gondolom én. Ő az első szobacicám, sajna nem volt időm beszerezni a felszerelést mivel vasárnap van és nem gondoltam hogy ilyen hamar találok cicát. Az lenne a kérdésem hogy mit hagytam ki? És a legfontosabb hogy milyen tápot ajánlanátok? Most csak egy kis alutasakos van. :/



2016. szept. 4. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Élősködők elleni védelem(én spot ont javaslok ha már van 8 hetes a cica), állathordozó doboz, utazáshoz, dokihoz vitel miatt, és több játékot is vegyél, mind1ik cicusnak más a kedvence, illetve ha benti akkor cicafű is kelleni fog. Ezenkívül hám ha sétáltatni is akarod esetleg, és azt hiszem nagyjából ennyi. Ha nem tetetsz bele chippet, egy biléta is érdemes lehet a nyakorvére, elérhetőségeddel gravírozva, ha ne adj isten elszökne.

Kajából én vmi jóminőségű száraztápot, mellé húst ajánlok. Az alutasakos drága víz, alig van a legtöbbnek vmi hústartalma, a minőséginek meg azon az áron már meg tudsz venni ugyan annyi deka húst...száraztápból meg amit a pénztárcád enged, bolti márkákat kerüld, én a royal canint sem ajánlom, sok cica elhízik, beteg lesz tőle, én spec applawssal etetek ami nekünk nagyon bevállt.

2016. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én beszereznék még egy macskaszállítót is, mert az jól jöhet ha állatorvoshoz kell vinni, plusz az én benti cicámnak saját kosárkája van szivaccsal ágynak :)
2016. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Macskaszállító box, orvoshoz hordás miatt és utazáshoz.

Holnap állatorvos meglátogatása, féreghajtó, bolha-kullancs elleni szer, első oltás.

Jó minőségű (magas hústartalmú) kölyöktápot keress. Állateledelesnél, nagyobb állatfelszerelés üzletben kapsz ilyet.

Fürdetni csak végszükség esetén fürdesd, ha nem muszáj, akkor ne.

2016. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tiszta kosz szóval muszáj lesz :D csak a semmiért nem stresszelném a fürdetéssel.
2016. szept. 4. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Nehogy megvedd a boltot is, tudod mivel fog órákig játszani? 2db pamut fonálból tekert gombolyaggal, összegyúrt papírgalacsinnal, papírzacskóval, nejlonzacsival! Ha a gombolyagot botra kötöd, tudod neki felfelé is dobálni! :) Nálunk a favorit egy kék színű diszkógömb karácsonyfadísz! Szó szerint órákig fociznak, de besírsz milyen profin!! :-D

Élősködők ellen vegyél valamit! Ha pici cica, párizsid és tejfölöd legyen, esetleg cicakonzerv és máris szeret! :) Nem fog bebaksizni, csak ne sok tejterméket adj neki!

2016. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát én párizsit, tejfölt, alutasakos eledelt és konzervet nem szeretnék neki adni, talán néha néha nasinak de amúgy nem :/
2016. szept. 4. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

-hordozó

-cicahám + póráz

-fekhelyek (érdemes több félét venni)

-élősködők elleni spot on (pl. Advantage)

-féreghajtó (pl. Drontal)


Száraztápból ezek a jó minőségűek --> Brit, Josera, Happy Cat, Acana. Konzervből --> Real Nature, Premiere, ezekben 70% hús van.

2016. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. szept. 4. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja és ne adj neki párizsit, sajtot, tejfölt meg ilyesmit, nem tesz jót nekik. (Ha gondolod viszont adhatsz neki laktózmentes tejet, azzal nem lesz gond, csak ne sokat.)
2016. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!