Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vízfröcskölés. Hogyan szoktass...

Vízfröcskölés. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Gengszter, a macska az elmúlt hetekben felfedezte, hogy a neki készített ivóvizet nem csak meginni lehet, hanem ki is lehet fröcskölni a padlóra. Az utolsó cseppig, apránként a mancsával "lapátolja" ki a vizet. A víz ilyen szintű felhasználása számára sokkal érdekesebbé vált, mint az ivás, és komoly elégedettséggel tölti el. Nem tudom, mit csináljak, hogyan szoktassam le róla, de sajnos nagyon élvezi. Volt valakinek hasonló? Ötlet...? (Kb. 2 év körüli kandúr, ha ez számít.)

2016. szept. 7. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nàllam kis cicànàl volt ugyanez aztàn leszokott rólla hàt hogy felnőtt cica miért élvezi a viz pacskolàst?!!? Azt nem tudom, tàn ha török van fajta akkor érthetöbb lenne ök viz màniàsok
2016. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ő ilyen pettyes hasú cirmos. Alapvetően nagyon nem szereti a vizet.
2016. szept. 7. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azért csinálja, mert unatkozik? Van elég más játéka? Csak ez az ötletem van...
2016. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szegénynek elég sok játéka van szerte a lakásban, mindig van mivel lekösse magát, napi több órán keresztül.
2016. szept. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!