Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan emberről, aki 10 macskát tart?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 18:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és itt nem magamra gondolok, az egyik rokonom ennyit tart
2016. szept. 8. 18:55
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Beteg...(tisztelet a kivételnek aki pl. cicákat ment) Viszont akik házi kedvencnek gyűjtenek be ennyit beteg emberek. Bocsi
2016. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
ha a megfelelő életkörülmények biztosítva vannak nekik, jut pénz az összes cica jó minőségű etetésére, ivartalanítására, orvosi ellátására betegség esetén, akkor szerintem nincs vele semmi gond.
2016. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Sok a pénze. :D Nekünk 5 van, de rengeteget esznek és sok alom fogy.
2016. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekem régebben 8 macskám volt. Többnyire kint voltak, de be is jöhettek, ahogy kedvük tartotta. Nem volt velük semmi gond.

Most csak 1 van, nem tervezek többet.

Tehát szerintem nincs gond azzal, ha valaki 10-et tart.

2016. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Toxoplazmózisa van.

Ez egy parazita, a macska a közti gazda, rágcsálókban fejődik ki... elvileg.

A rágcsálónak manipulálja az agyát, és így a viselkedését, hogy vonzódjon a macskákhoz, így a macska könnyen elkaphatja, amivel a parazita utódai ismét bekerülnek a közti gazdába.


De az ember is elkaphatja, és az emberi viselkedést ugyanilyen erősen befolyásolja.

A klasszikus, beteges vonzalom a macskákhoz (biztos láttál már filmen is ilyen "sokmacskás" embereket) tipikusan a tozoplazmózis tünete.

2016. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
16%
Bent a lakásban tartja? Mert akkor képzelem mi szőr, egyebek lehetnek ott. Kint még okés, de lakásban nem egészséges 10 macska.
2016. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kint vannak. Nincsenek beoltva, ivartalanítva se.. Van nekik egy külön helyiség is, ahol jó meleg szokott lenni és oda bemehetnek amikor akarnak. De kezdenek nekik eltűnni, már csak kb 6 van, a többség elment..
2016. szept. 8. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén?

Nekem 3 van,2 fiú 1 lány megegyeztünk nálam nem szaporodnak,de lassan jobban szeretem őket, mint a helyieket, akikkel együtt is dolgozom.

2016. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mentett cicák, úgy, ahogyan a kutyáim is mindig.Ha jönne még befogadnám őket is.
2016. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!