Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan emberről, aki 10 macskát tart?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 18:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy "tartja" őket. Nem tudom, miért baj az, hogy egyes macskák viszonylag vadon és szabadon élnek s van ember, aki egy pici kényelmet ad nekik. Ez kicsit olyan, mint a cinkék etetése. Én sem érzem, hogy a macskák az enyémek lennének. Kapcsolatunk egyenrangú, önálló jószágok, éppoly joggal ivartalaníttathatnának engem, mint én őket, sőt többel, mert az én fajom károsabb, jobban túlszaporodott és én kevésbé tudnék felnevelni pár kölyköt, mint a macska, akinek ez jól megy, leszámítva a túlélőtúrákat, amire viszi őket, de az aktuális fiú az elsőt túlélte, a második még kérdéses (bizonyára vadásztanfolyam, de nagy a lemorzsolódás).

A természet szabad gyermekénél máshogy vannak ezek a dolgok. Nem tudom úgy nézni ezt, mint a legtöbben, akik a macskát kiskedvencnek tekintik, nem egy szabad állatnak, akkor sem, ha önellátó, ha kell, a saját útját járja meg minden.

Nálunk azért sem merül fel az ivartalanítás, mert direkt örülök, ha több macska lesz, itt nagyon kevés van (pár km-es körzetben néhány macska), pedig a nagyszámú rágcsálópopuláció eltartana jóval többet is.


No de ami a kérdést illeti, ha rendesen tartja a cicceket, bármit is jelentsen ez, akkor OK még ez a szám. Biztos vannak országok, ahol sokak meg tudják oldani akármilyen fullosan.

2016. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!