Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Cicám állandóan az...

S. O. S Cicám állandóan az alomra jár, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A cicám 7 éves ivartalanított nőstény. A probléma, hogy egész este az alomra jár, eredmény nélkül. Épp ma takarítottam, pisi és kaki is volt benne. Már a szőnyegen és egyéb helyeken is meg áll, mintha pisilne vagy kakilna de semmi eredmény. Nagyon aggódom, mert olvastam, hogy a húgyúti elzáródás nagyon veszélyes, az állat elpusztulásához vezethet. Sajnos ilyenkor már nincs sehol állatorvos :( Honnan tudnám megállapítani, hogy székrekedés vagy vizeletürítési probléma?
2016. szept. 17. 21:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Huh, én is remélem. Gyógyuljon meg hamar!
2016. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mi lett a cicával?

A tesómnak is pont ez történt a macskájával.

3 hónap szenvedés, katéter, injekciók, hólyagfelvágás, ürítés,ő sajnos nem élte túl, hiába volt az antibiotikum kúra.

2016. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül meg kellett katéterezni a cicámat, mert annyira tele volt struvit kövekkel a hólyagja. Nehéz időszak volt, de szerencsére túl vagyunk rajta. Most már speciális tápot kap és jól van :)

2017. márc. 11. 13:43
 24/24 anonim ***** válasza:
21 vagyok. Ennek örülök :-), hogy jól van.
2017. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!