Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fénykép alapján mindenki...

Egy fénykép alapján mindenki fel ismeri a saját cicáját?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Fekete, sárga szemű, kábé húszmillió ilyen cica van, ha testalkatra is hasonló, akkor nem ismerném meg fényképről (mármint, ha nem mi csináltuk azt a fényképet mondjuk régebben).
2016. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem. Sötét cirmos, nagyon hasonlít a többi sötét cirmosra... A farka legvége picit sérült, így élőben végigtapogatva érzem, de ránézésre tökéletes kis sötét cirmos, jellegzetességek nélkül... Némelyik sötét cirmostól persze meg tudnám különböztetni (főleg, hogy még nem felnőtt, s gondolom, nem mindnek pont ilyen pöttyös a hasa, a feje alapján is elüt pl. a lányoktól, mert ő kandúr s ez már látszik rajta), de egy nagyon hasonlótól nem tudnám megkülönböztetni, szerintem még élőben sem... Amúgyis ifjú, most is más, mint pár hete, ráadásul azóta folyton másutt kószál, még nem szoktam meg az arcát annyira.


Vannak egyedibb macskák s vannak egészen nehéz esetek is. A szénfekete ciccek közt is nagy különbség lehet, de a hasonló alakú, ugyanúgy totál fekete macskákkal már biztosan nehéz, ha nincs valami jellegzetesség a pofájukban, amit a gazda azért felismer...

2016. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Maximum a szeméről és a talpairól, az valamennyire egyedi. Két színű a szeme (úgy értem egy szemében van két szín, nem egy zöld egy kék), de amúgy sima cirmos. A talpai meg mind feketék. Ha ez látszódna a képről, akkor szeritnem felismerném.
2016. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!