Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem használja a macskám...

Miert nem használja a macskám az almot?

Figyelt kérdés
Ketto felperzsa kiscicam van, eddig rendesen használtak az almot(4honaposak) de mostanaban mindig osszepisilik az agyamat es a padlóra végzik a dolgukat.miert? Eddig rendesen használtak az almot. Minden este kitisztitom(az aznapi adagukat kiszedem) es heti egyszer az egeszet kitakaritom. Mi lehet a baj, hogy eddig használtak es most nem?
2016. okt. 7. 17:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat! Es azert vannak a szobamban mert anya nem szereti a macskakat es ha nem vagyok otthon es kint lennenek nem tudok rajuk figyelni hogy mit csunalnak..de majd megprobalom rábeszélni hogy kint lehessenek egesz nap
2016. okt. 9. 19:41
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok kérdésem van de nem reg ota vannak meg, es inkabb jobb ha tudom a válaszokat szoval: ha az egyik alom nem lesz fedeles(ezt fogom a wcbe rakni szerintem) akkor nem lesz nagyon büdös (ha reggel este takaitom)? Nem kell majd folyton szellőztetni?
2016. okt. 9. 19:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a bűz mértéke nem attól függ, hogy nyitott-e az alomtálca vagy sem, hanem az alom minőségétől. Persze nem árt reggel-este takarítani, 2 macska tud azért termelni. :)
2016. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én macskám akkor tisztelte meg (egyszer) az ágyamat, amikor bent aludtunk és csukva volt a szobaajtó. Vagyis, éjjel nem tudott jönni-menni. Akkor még kicsi volt, aztán meg csináltattam macskaajtót. Ez akkor egyszer fordult elő. az is, hogy be volt zárva órákra. Amúgy szabadon jöhet-mehet a lakásban. A macska nem bírja a bezártságot. Valószínűleg az lehet az oka. Miért kell a szobádban bezárva tartanod, míg odavagy? A család nem bírja a kiképzést? Merthogy a macskák nem plüssök, hanem élőlények...
2016. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!