Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen idős lehet...

Szerintetek milyen idős lehet kb? Ma találtam, megtartom, csak nemtudom milyen idős.

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 7. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos lehet, persze, a kép csalóka.
2016. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Macskafüggő. Az egyik cicám soha nem evett meg emészthetetlen dolgokat, a másik viszont minden hülyeséget felzabál, egyszer pl. szétrágott egy gumijátékot, és megette a darabjait. A kakijában láttam viszont. Úgyhogy nem feltétlen tudják "mi a jó nekik".
2016. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért a környéken plakáltold ki, meg tedd ki Facebook csoportokba! Lehet, van gazdija, aki keresi...
2016. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

3-4 hónap körülinek saccolom.

Inni vizet adj, enni magas hústartalmú kölyök macskatápot. Adhatsz neki natúr vízben főzött husikat, nyers husikat is (kivéve disznót, azt nem!), kis túrót, tojást is kiegészítőnek.

Vidd el állatorvoshoz, kapnia kell féregtelenítőt, és oltásokat.

2016. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

7-es, butaságot legalább ne írj, kérlek!

Főtt krumplival meg főzelékkel eteted a macskáidat, tehát ezek után szerintem tőled egyáltalán nem hiteles semmilyen etetési tipp vagy tanács...


Kérdező! Igaza van azoknak, akik azt írják, hogy a macskák laktózérzékenyek. Nem szabad nekik tejet adni! Ez sajnos csak egy tévhit. Tény, hogy sok cica szívesen meginná, de egyáltalán nem tesz nekik jót. Olyan emberre, aki meg krumplival és főzelékkel eteti az eredendően ragadozó(!) háziállatát, kérlek, hogy semmiképpen ne hallgass!


Friss, tiszta vizet adj a kiscicának, az mindig legyen előtte. Ezen kívül vannak nagyon jó minőségű, kifejezetten kölyökmacskáknak való száraztápok is (pl. Royal Canin, Concept for Life, Optimanova, Acana, Orijen, esetleg a Fressnapfban kapható Premiere táp, stb), amikben megvannak a cicus számára szükséges tápanyagok, ilyet vegyél neki. :)

Állatorvoshoz pedig mindenképpen érdemes lenne minél előbb elvinni, hogy megvizsgálja és egy féreghajtó tabletta sem fog neki ártani a biztonság kedvéért. ;) ŰSok sikert és sok boldogságot a cicához!

2016. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

7-es, ha a macskámon múlna, domestosos vizet inna, pedig az aztán semmilyen élőlénynek nem tesz jót, ennyit arról, hogy azt szeretik, amit ehetnek is.


Szerintem kb 2-3 hónapos, de az állatorvos a fogai alapján pontosabban be tudja lőni neked.


Sima vizet adj neki tej helyett.

2016. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!