Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Max. Hány macskát lehet...

Max. Hány macskát lehet tartani egy háznál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
1-et
2010. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
háznál? kertesnél? szerintem annyit amennyit tudsz még gondozni, etetni.
2010. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Amennyit akarsz..


Csak nem fel akarod jelenteni a szomszédot mert 36 macskája van?

2010. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A helyi rendeletek szabályozzák az állatok számát. Valami ilyesmi címe lehet, hogy az "eb- és macskatartás helyi szabályozásáról". Keresd meg a település honlapján!
2010. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az önkormányzat írja elő, hogy adott körzetben hány háziállat tartható, gondolom ez függ attól is, hogy lakásról, vagy kertes házról van-e szó. Tehát, ha az előírtnál többet tartasz, akkor büntetésre számíthatsz azzal a felszólítással, hogy x időn belül máshol helyezd el az állatot.
2010. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szempontból nem ajánlott ötnél többet együtt tartani.
2010. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kilenc van, és lesz*rom a rendeletet. Mielőtt valaki támadna, ivartalanítottak.
2010. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 cica van... és senki nem szólt még értünk. Ígaz, hogy falun vagyunk, de hát mindegy. amugy ivartalanítva vannak, és rendesen tartva, tehát szerintem ez attól függ mennyit birsz tartani rendesen
2010. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem volt 9 is
2010. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hell-ikon ***** válasza:

"....Valami ilyesmi címe lehet, hogy az "eb- és macskatartás helyi szabályozásáról"...."


Ha fenti módon nem találnád, akkor pedig "állattartási ügyek" kifejezéssel próbálkozz az adott településre vonatkozóan.

Én az ide vonatkozó helyi rendeletet ezen a címem találtam meg. Egyébként esélyes, hogy kertes házra nincs leszabályozva a macskák száma, csak lakásra. 2008-ban volt egy tervezet egy összes településre vonatkozó rendeletnek, de hogy abból lett-e valami, fogalmam nincs.

2010. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!