Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk ezzel a kóbor...

Mit csináljunk ezzel a kóbor macskával?

Figyelt kérdés
Van már három macskánk nem kell egy negyedik de kezd ideszokni hiába zavarom. Anya szerint elfér van kaja bőven ez viszont nem így működik. Nem nyitunk macskafarmot. Arra gondoltam kiraknánk valahol messze de hogyan fogjuk meg? Állatvédők kíméljenek!
2016. dec. 23. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Élvefogó csapdával. Viszont ha már megfogjátok, menhelyre vigyétek, annak legalább értelme is lenne, mint kirakni szerencsétlent egy teljesen idegen helyen.
2016. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mi?
2016. dec. 23. 21:05
 3/5 anonim válasza:
0%
Szerintem is menhelyre kellene.De ha úgy döntesz,hogy kirakod valahol akkor olyan helyre ragd ki ahol sok ház van hátha befogadják jobbik esetbe.Ne a pusztaságba.
2016. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

A google csodákra képes...

2016. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Drága az élvefogo de nem rossz. Szerintem a étellel csald oda aztán egy kalitkát rá,aljára falécet dugsz kötözd össze aztán egy menhely környékén erezd el
2016. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!