Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg magammal a cicát?

Figyelt kérdés
Nemrég a társasházunk befogadott egy cicát. Az udvaron van egy kis házikója és néhány lakó eteti meg itatja. Én még csak most tudtam meg ezt. Majd én is szeretném etetni és itatni is. Szeretném ha közelebb kerülne hozzám mert most jelenleg nincs háziállatom. Hogyan szerettessem meg magammal?

2017. jan. 8. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted magadat a cicával? Elsőre elég ha eteted, és hagyod hogy maga tapasztalja meg: nem kell tőled tartania. Aztán ha a bizalom megvan, lehet dédelgetni meg játszani vele.
2017. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam. Köszönöm!:)
2017. jan. 8. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Adjal neki jo sok kajat, ezek a kobor macskak annyit esznek amugyis amennyi belejuk fér. Majd latja hogy van kajad es megy nyalizni.
2017. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne adj neki jó sok kaját. Annyit, amennyi kell neki. Nem kell belőle Garfieldot csinálni, csak hogy megszeressen.
2017. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simogasd meg, azt is nagyon szeretik. Hízelegni és dorombolni fog.
2017. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jesszus, kétszer is leírtad, hogy hogyan szerettesd meg magaddal. Azért ez ijesztő, ha a magyar az anyanyelved.


Nos, ha az a kérdés, hogyan szerettesd meg magad a cicával, akkor ebben a türelem a legfőbb kulcs! Telepedj a közelébe egy zacsi jutalomfalattal. Először dobálhatod neki, egyre közelebb magadhoz. Ha már előtted eszik, akkor megsimizheted. A sok simogatás, áll- és fültővakarás előbb-utóbb megteszi a hatását. Ne várd, hogy azonnal nagy barátság lesz. Majd a többedik alkalommal!

2017. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat már engedi, hogy simogassam de még félős egy kicsit. :)
2017. jan. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!