Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napja nem jött haza a cicám?

2 napja nem jött haza a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy kandur 3 eves cicam,nincs ivartalanitva.2 napja nem jött haza meg enni sem.kibejàros cica amugy eltünt mar 1-2 napra de ami aggaszt h ejszaka -20 fokok nappal is -15 fokok vannak.Nyaron ha szep idö van szinte alig latjuk,ha esik az esö es most is kb 2honapja allandoan bennt aludt mert fazott a popsija.Bejartam a környeket este is reggel is ,de nem lattam sehol.Van esely h hazajön?
2017. jan. 20. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Van esély hogy hazamegy, bár most nincs bagzás szezon, olyankor szoktak leginkább eltünni pár napra, ha hazamegy vidd el ivartalaníttatni, hogy legközelebb ne kelljen aggódnod, akkor nem járkál majd így el.
2017. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Van esély. De nem kell aggódnod,macska. Talált magának egy jó meleg vackot, ott elvan. Nem hülye, hogy halálra fagyjon,ha nagyon fázna, hazamenne. Meg majd a hasa húzza.
2017. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Normál körülmények között februárban bagzik a macska, és tavasszal születnek meg a kiscicák.

De nincs kizárva, hogy a te cicád elment kutyákodni, és valami kis helyes cica-baba elcsavarta a fejét.

Ne aggódj, előkerül.

2017. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon varom haza :) remelem jol van
2017. jan. 20. 08:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne búsulj! Valahol jól érzi magát. Ha megunja haza jön. Macsekoknál ezidőtájt ez gyakran előfordul.

Ha követni akarod, szerelj rá GPS-t.

2017. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt az ivarzás ideje.

Ha nem esett baja, majd hazamegy.

Viszont okosabban tennéd, ha ivartalanítanád. Nem fog így elcsavarogni, és ami még fontosabb: kisebb eséllyel kap el halálos betegségeket a többi macskától, kisebb eséllyel üti el autó, öli meg kutya.

2017. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen macska volt? Csak mert pont 2 napja "hoztam haza" egy nagyon barátságos kandúr macskát, pont azért, mert barátságos volt (féltettem a rosszindulatú emberektől) és nem volt szívem kint hagyni a mínuszokban...

Ha nem is a tied, lehet, hogy pont valakinél van mert befogadta a mínuszok miatt.

2017. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talan ha kiivartalanitanád nem csavarogna el...
2017. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hazajött :) Nagyon éhes volt :) azóta bennt alszik :) köszönöm :)
2017. jan. 20. 21:25
 10/12 A kérdező kommentje:
És viszem ivartalanittatni!Ezt mégegyszer nem akarom átélni!Panel foldszintjen lakunk,es a haz mogott van egy patak kis erdovel bozotossal.Terdig gazoltam a hoban es a dzsumbujban,kovettem a labnyomokat...aztan 2oraval kesobb egyszercsak megjott :) persze mintha mi sem tortent volna :)
2017. jan. 20. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!