Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog folyton a macskám...

Miért nyávog folyton a macskám, először inkább éjjel, most már nappal is? Ivartalanított.

Figyelt kérdés
Dokihoz már elvittem, nem talált semmi bajt. Ebben az évben hoztam ide, 1 év körül lehet. Pár hónapja kezdte el ezt. Van még egy macsek is. Vele mindig játszani szoktak, de már ahhoz sincs kedve. Éjjel és most is bolyong, nyávog. Alig alszom és egyre idegbetegebb leszek már az alváshiánytól is. Nem tudom, hova kizárni, csak a szobában lehet. Na meg, sokszor unalmában, nyávogás közben odamegy az alomhoz, jól megkapirgálja, hogy a felét is kiszórja és nyávog tovább. Tiszta alom van és kaját is kapnak rendesen. Mi lehet a baj? Minden alap dolog meg van, ami egy macskának szükséges.
2010. máj. 5. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

az enyém is gyakran nyávog. beszélgetni akar veled:D

én mindig mondok neki valamit amikor nyávog.

2010. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem nem ilyen általános dologról lehet szó, hogy beszélgetni akar vagy éhes, stb. :(
2010. máj. 5. 21:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert már jó dolgában nem tud mit csinálni...,meg van nmindene,játszópajtársa is van..,hagyjad csak had mondja a magáét..,egyszer csak megunja:D
2010. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem unja meg, hónapok óta ezt hallgatom. Tényleg nem tudok tőle aludni! Próbáltam ráhagyni, de akkor se hagyta abba.
2010. máj. 5. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:
az enyém akkor abbahagyja ha felveszem az ölembe
2010. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hány hónapja ivartalanítattad ki? lehet, hogy fáj neki a seb, vagy csak egyszerűen csak unatkozik...engedd ki a szabadba hagy vadásszon, szaladgáljon, ha meg nem mered kint hagyni egyedül akkor köss rá egy maddzagot én mikor kicsi volt a macskám így oldottam meg a kintlevését, hogy ne szökjön meg. Szerintem elfog múlni, légy türelmes, avgy simogatsd meg, nyugtatgasd, szeretgetsd, hátha jót tesz majd neki.
2010. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod lehet hogy látott valamit emlékezz vissza mielőtt elkezdte nem láthatott semmi furcsát de lehet hogy a házatok előtt van egy fa árnyéka és attól fél nagyon nem lehet tudni de szerintem valamit látott és attól ilyedt meg mesélj hogy mi lett :)
2010. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Semmi változás nem volt itt. Egyszer átrendeztem a szobát, de ez után jóval később kezdte el a nyávogást. Most az ajtót nézi, ki aar menni az előtérbe. Éjjel volt, mikor kiengedtem, de akkor is visszajött nyávogni. Ki van nyitva egy ajtó, ahová tudnak menni, van hely futkosni, de ott is nyávog. Nincs udvarom, hülye panelben lakom sajnos. Nem tudom kivinni, maximum, ha veszek pórázt neki.
2010. máj. 5. 21:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fájdalmai vannak. A doki lehet hogy nem gondolt valamire.
2010. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem marad más,hogy veszel egy pórázt és sétáltok egyet a szabadban...,hátha abba hagyja!1 évvel ezelött egyébként kertes házban élt?
2010. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!