Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha véletlen ki...

Mit tegyek, ha véletlen ki miskároltattam a szomszéd cicáját?

Figyelt kérdés
Sajna elég felelőtlenül tartja őket, járnak ide kóborok, meg a szomszédé, tavaly nállunk ellett meg egy kóbor és nehéz volt gazdát találni nekik, most megint befészkelte magát a mellék épületbe egy cic, el vittem ivartalanittatni, de kiderült a szomszédé. Fel jelenthet?

2017. febr. 1. 21:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
17%

"Akinél csak így lézengenek a kutyák-macskák, egyéb állatok, és nem törődik velük, azt nem gazdának hívják, hanem büdös parasztnak.

Legalább te foglalkozol szerencsétlen macskákkal. Szóba se állj a suttyó szomszéddal. "


Jó nagy sutyerák vagy te kettes!


1.) Honnan, miből gondoltad, hogy a szomszéd nem foglalkozik vele?

Tudod a macskák már csak olyanok, hogy "lézengenek", ugyanis szabad individuális lények! Aki ennyit se tud, az inkább fogja be!


"Amúgy se nagyon tűnik fel az ilyeneknek, ha pár napra eltűnik a macska, sőt, az sem, ha örökre. "


2.) Te ezt honnan veszed, hogy nem tűnik fel neki? Ott vagy vele, vagy mi?

Mint már mondtam a macska szabadon jön-megy, a másik meg az, hogy VIDÉKEN, nem szokás a macskákat bechippeltetni! Csak a kutyákat, de még azt sem!


Úgyhogy mielőtt beleugatsz, jó lenne, ha tájékozódnál. Legalább egy picit!

És még mielőtt rám is mondasz valamit, én elárulom, hogy nekem nincs cicám, csak kicsit jobban értek a dolgokhoz, mint te! Mégsem vagyok olyan paraszt, hogy leparasztozzak másokat olyanért, amiről neked a világon nem sok fogalmad van!


A kérdezőnek pedig: lehet, hogy még örülne is a szomszéd, bár ezt sosem lehet tudni. Nem tudni, hogy mi szándéka van a saját cicájával.


A büdös paraszt kettesnek meg annyit, hogy azért, mert nincs chippeltetve, és bejegyezve, attól az még igenis a szomszédé!!


Nem hunyhatsz szemet afelett, és úgy tennél, mintha nem!!

2017. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
12%

Itt mindenki lebeszél arról, hogy őszinte legyél, pedig én ezt tenném!


Megmondanám neki az igazat!

Elmondanám neki, hogy véletlenül történt az egész, és mindent elmondanék neki!

2017. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Jogilag nem az övé, ha nincs oltási könyve, meg chipje, szóval a kérdezőnek nem kötelessége bevallani a szomszédnak.
2017. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom neki, valóban így a legtisztább, de ez Pest azt hozzá teszem. És kb.20 cicája van, lenne több is csak elpatkolak, el csavarognak.
2017. febr. 1. 22:22
 15/19 A kérdező kommentje:
Akkor holnap bevallom neki.
2017. febr. 1. 22:36
 16/19 anonim válasza:
12%

Szerintem is ez a legokosabb.


Így legalább a te lelkiismereted is tiszta, nem úgy fekszel le, hogy hazudtál/elhallgattál.


Kedves előző, azért mert "jogilag" nem az övé, attól még az övé! Ezt te is tudod, és a kérdező is pontosan tudja!


Undorító emberek vannak itt..


Senkit nem érdekel a jog ebben az esetben. A macska az övé, és kész!


Majd írdd meg légyszíves kérdező, hogy mi lett, mert érdekel.

Szerintem azt fogja mondani, hogy jól tetted, vagy valami hasonlót.

2017. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Előb voltam a szomszédnál. Elmondam neki mindent, és elnézést kértem. Előszőr csak nagy szemekkel nézett rám, hogy mi van, majd röhögö görcsöt kapott, azt mondta semmi baj, de ha ez a mániám tőle az összeset elvihetem. Hát meglepődtem.
2017. febr. 2. 08:57
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van,hogy tavaly is hozzátok fialt, és nem akartad idén tavasszal ,hogy megint odafialjon. Biztosan jó ember vagy, sokan csak simán megszabadultak volna a kiscicáktól és az anyától. Jól cselekedtél:)

Persze igen, a gazdának kellett volna, de gondolom ő leszarja ha fial a cicája,nem az ő gondjának tekinti

Szóval szerintem jól cselekedtél,több ilyen ember kéne, kevesebb lenne akkor a sok gazdátlan kóbor cica

2017. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 holnaptegnapja ***** válasza:
0%

Kérdező :)


Nem megmontuk, hogy ne foglalkozz vele?


De ha így jobb Neked, ...


egy újabb fricskával lettél gazdagabb :)

:D


Még szerencse, hogy így megúsztad.


Azt nem értem, hogy miért keresed a bajt?

Nem elég inger éri a receptoraidat :D ?

2017. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!