Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem tudjátok véletlen hogyha...

Nem tudjátok véletlen hogyha ellopom a szomszéd aranyhalat és oda adom a macskának az állatkínzás-e? Nagyon félek, hogy feljelent a szomszéd ha megtudja hogy én tuntetem el a halacskáját.

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 00:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%
Ja, féljél is, mert ezek a pletykás macskák képesek és visszamondják neki!
2013. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
68%
Tugyuk igen,az alatkinzas.De lehet hogy a halacska fel fal teged mielott hozzanyulsz,ugyhogy feljel.
2013. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

a szomszéd helyébe akkor inkább pirahnjakat telepítenék a tóba, és beledobnám a macskádat.

nem gondolod, hogy köcsögség lenne vele ezt csinálni? ez az ő aranyhala, az ő háziállata! gondolkodjál már. neked sem tetszene, ha a macskádat pitbullok közé akarnák mások dobni...

2013. máj. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen állatkínzás. Én biztos feljelentenélek ha másért nem hát birtokháborításért.... mert másnak a privát területére illetéktelenül belépni és lopni az törvénysértő. Mellesleg tanulj meg helyesen írni mert nagyon ciki, hogy alap szavakat nem tudsz helyesen leírni.
2013. máj. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kakagawa válasza:
39%
miert irsz ekezet nelkul
2013. máj. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy kamu kérdés? :)
2013. máj. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha piros szákkal mered ki és hármat toppantasz majd meghajolsz közben, akkor nem. De a lényeg hogy éjfélkor csináld és a macska háromszor nyalja meg a száját utána, mert akkor fel se jelentenek.
2013. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sajnos a szomszed meglata hogy elakartam veni a halat es azal fenyegethet meg hogy kivagja a macskambol ha eltunik.
2013. máj. 19. 17:03
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem állatkínzás. Ez lopás.
2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Bizony, ne a macskát féltsd, hanem a saját ánuszodat!

Mert ez akár hogy is nézzük, ez bizony lopás, és ha emiatt lesittelnek,(amit remélek) az ilyen kis kancsó haltolvajokat lyukon szokták vágni rendesen!

2013. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!