Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy zavarhatnék el egy...

Hogy zavarhatnék el egy idegen macskát?

Figyelt kérdés

Nincs arra keret, hogy megtartsuk és nem is akarom.

Amiket kiprobaltam: macskamereg, de ugy ette, mint az edeaseget es semmi baja. Mar eltalaltam mindennel ami letezik, de meg se kottyan neki. Probaltam bezarni a macskamat es ugy adni neki enni, hogy az idegen ne tudja elvenni tole a kajajat, de mire kimentem, nyitva volt az ajto es ott evett az enyemet meg nem hagyta enni. Azt is kiprobaltam, hogy a macskam felett allok es megvarom mig eszik de hideg van kint 15-20 perceket allni. Parommal sokat veszekszek a macska miatt, mert nem akarja bantani vagy dobozba beletenni es kirakni valahol azt mondja, nem fogja kergetni. A vadasz megigerte, hogy elviszi, de mindig elbujik es csak akkor jon elo, ha itt van. Mit csinaljak? Terhes vagyok es mire a babamat hazahozom, el kell innen tunnie, ki tudja, hol koborol.. a szemetet is tobbszor szetszedte mar. Nincs mar tobb otletem, de nem kell meg egy macska pont eleg az enyemet oltatni, etetni...


2017. febr. 5. 11:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
18%
Sziszegj rá és pisild le
2017. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%

Te képes vagy megmérgezni egy macskát?!

Gondolom, majd a gyerekedet is ilyen szellemben fogod nevelni.. :(

2017. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Jaj ne hasonlitsunk mar egy ki tudja honnan jott macskat egy kisbabahoz akit mi akarunk. Es igen kepes voltam mert nem tudjuk anyagilag finanszirozni ot meg am se kell meg egy macska. De nem hasznalt neki mint irtam... ha akarod viszont te elviheted tudom a macskaknak jogaik vannak jogszabaly vedi oket neha el szokott menni az utcankban kobor kutya azokat is mind majd befogadom

Gondolkozzatok mar mielott ugattok

2017. febr. 5. 12:39
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor etesd bent a házban a saját macskádat. A párodnak van igaza, undorító dolog megmérgezni, vagy bántani, kitenni valahol. Akkor fogd meg és vidd be egy menhelyre, ne a vadásszal akard elvitetni...
2017. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, és amikor valaki hatékonyan megmérgezi a te macskádat, akkor majd fel fogsz háborodni, hogy hogy lehetnek ilyen emberek...
2017. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Mar felhivtam oket de nincs hely. Persze nem szep dolog. Ellenben ezert vagyunk ott, ahol, hogy tomve van az allatmenhelx is, mert nem banthatjuk szegenykeket..gondolkozzatok mar logikusan... egy macskat etettek, oltattok, jon egy baba meg egy macskaz melle oltassatok, etessetek? Hagyjuk mar a koritest ti se tennetek maskepp.. majd pont egy plusz macskara vernetek el a penzeteket a babatok helyett ne amitsatok mar
2017. febr. 5. 12:54
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy pénzt költs rá. Viszont te el akarod tenni láb alól, olyan indokok miatt, amik minimális változtatásokkal orvosolhatók lennének. Etesd bent a macskádat, a szeméthez eleve nem értem, hogyan fér hozzá, a kukát gondolom nem tudja kinyitni. Keress fel akkor más állatvédő szervezeteket, menhelyeket.
2017. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
De es hha bent etetem a macskamat azzal el fog menni?
2017. febr. 5. 13:16
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínü a kaja miatt lézeng nállatok.
2017. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Akk kiprobalom viszont nem tudom az baj e h a szomszednak van ket kutyaja akiket mi etetunk mert sosincs otthon (finanszirozza a kajukat) es h omiattuk esetleg nem e maradna mar neha a parkanyhoz is felul eleg bosszanto h azt hiszi otthon van
2017. febr. 5. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!