Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy zavarhatnék el egy...

Hogy zavarhatnék el egy idegen macskát?

Figyelt kérdés

Nincs arra keret, hogy megtartsuk és nem is akarom.

Amiket kiprobaltam: macskamereg, de ugy ette, mint az edeaseget es semmi baja. Mar eltalaltam mindennel ami letezik, de meg se kottyan neki. Probaltam bezarni a macskamat es ugy adni neki enni, hogy az idegen ne tudja elvenni tole a kajajat, de mire kimentem, nyitva volt az ajto es ott evett az enyemet meg nem hagyta enni. Azt is kiprobaltam, hogy a macskam felett allok es megvarom mig eszik de hideg van kint 15-20 perceket allni. Parommal sokat veszekszek a macska miatt, mert nem akarja bantani vagy dobozba beletenni es kirakni valahol azt mondja, nem fogja kergetni. A vadasz megigerte, hogy elviszi, de mindig elbujik es csak akkor jon elo, ha itt van. Mit csinaljak? Terhes vagyok es mire a babamat hazahozom, el kell innen tunnie, ki tudja, hol koborol.. a szemetet is tobbszor szetszedte mar. Nincs mar tobb otletem, de nem kell meg egy macska pont eleg az enyemet oltatni, etetni...


2017. febr. 5. 11:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Ez esetben lehet ott fog tanyázni, lop a kutya kajából, de nállatok pihenget, nyilván nem a kutyás telken.
2017. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
De ne mérgezd meg, hívd fel a tetovált állatvédőket, azok általában ki is szoktak menni.
2017. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelek.Bejár hozzátok egy kóbor macska(akinek akár még gazdája is lehet)és szerinted két megoldás van vagy a nevedre veszed vagy elpusztítod.A macskák mászkálnak,ezentúl,ha bemegy hozzátok egy macska megmérgezed,mert nem akarod etetni meg oltatni?És az is lehet,h az a méreg szépen lassan fogja kinyírni a cicust,mert mégiscsak méreg.Az tényleg megoldás lehet,h a sajátodat bent eteted a szemetet meg próbáld meg elzárni.
2017. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy bejár hozzánk egy macska mert azok kóborolnak. Hanem, hogy ez a macska már otthon érzi magát. Felül az ablakpárkányra, az ajtó előtt tanyázik.

Mindegy még megpróbálom bezárni a fásba a macskámat, mikor etetem, aztán felseprek utána. Vagy beszélek apukámmal, hogy jöjjön ki és valahol messze rakjuk ki. Vagy még megpróbálom azt a számot, hátha felveszik, és náluk van hely.

2017. febr. 5. 15:42
 15/41 A kérdező kommentje:
Más ötletem nincs, a legjobb lenne, ha elvinnék, de végső esetben az marafd, hogy a szomszéd falu túlsó határán kirakjuk mert sokáig nem bírom már, hogy ott van. Néha éjszakánként arra kelek, hogy nyávog... sőt, egyébként szinte biztos, hogy a kutyák miatt tanyázik itt, mert mikor kint álltam a macskám felett, felsepertem utána, krülnéztem, és egy szem morzsa nem maradt.. szóval lehet eszik a kajájukból az ajtó előtt meg azért ül mert érzi a meleget, de én akkor se vagyok állatmenhely úgyhogy más helyen fog tanyázni rövid időn belül. Csak azt nem tudom, hogyha adok neki kaját, akkor meg tudjuk e fogni.
2017. febr. 5. 15:47
 16/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem semmi vagy azt meg kell hagyni.
2017. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezért le fognak pontozni, de nem értem mitől olyan nehéz elzavarni egy macskát. Kiskoromban apukám telkére gyakran odajöttek kóbor macskák, főleg a kutyák maradékjára pályázva. A kutyák nem foglalkoztak velük, így nem akartak elmenni. Néha slaggal néha kis kavicsokkal zavartuk el őket. Maximum kétszer próbálkoztak utána elmentek. Ha látod a macskát locsold le, el fog az menni. Jól tájékozódnak, ha kirakod messze, akkor is visszatalál. A vizet viszont utálják.
2017. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Koszi ez is hasznos otlet en felpontoztalak

Azzal van itt a baj, hogy az allatoknak jogaik vannak mar a szomszedos faluban is annyi kobor kutya van es nem lehet bantani oket utana a menhelyek meg csodalkoznaj, hogy miert van telthaz

egyik ismerosomnek is beszeltem a macskarol kerdeztem nem e kell

hat koltseges neki az a ketto is ami van, de en milyen szivtelen vagyok, hogy nem fogadom be O.o

kerdezem, ha neked egyedulallokent koltseges ket macska akkor nekem csalados emberkent nem lenne az? de erre mar nem valaszolt

2017. febr. 5. 22:00
 19/41 anonim ***** válasza:
De ezt mondom, nem kell bántani, a víztől nem fognak megsérülni. A kaja miatt mennek, ha ahhoz nem fér hozzá, nem fog maradni. Mi sem öltünk meg egy macskát se, sőt sose lett semmi bajuk, csak egyszerűen nem akartuk, hogy oda járjanak hozzánk. Ha látja, hogy nálad nincs potya kaja, ő sem fog próbálkozni. Most még kap, ezért sem tágít.
2017. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, és ilyen emberek szaporodnak... :D

Nagyon alacsony értelmi képességeid lehetnek, ha szerinted az a két megoldás létezik, hogy kinyírod a macskát, vagy befogadod. Simán el lehet zavarni egy macskát, ahogy az előttem szóló mondta, slaggal meg hasonlókkal, a víztől alapból irtóznak.

Én meg örülök annak, hogy az állatoknak is vannak jogaik, pont az ilyen sötét, rosszindulatú emberek miatt, mint amilyen te is vagy.

2017. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!