Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy zavarhatnék el egy...

Hogy zavarhatnék el egy idegen macskát?

Figyelt kérdés

Nincs arra keret, hogy megtartsuk és nem is akarom.

Amiket kiprobaltam: macskamereg, de ugy ette, mint az edeaseget es semmi baja. Mar eltalaltam mindennel ami letezik, de meg se kottyan neki. Probaltam bezarni a macskamat es ugy adni neki enni, hogy az idegen ne tudja elvenni tole a kajajat, de mire kimentem, nyitva volt az ajto es ott evett az enyemet meg nem hagyta enni. Azt is kiprobaltam, hogy a macskam felett allok es megvarom mig eszik de hideg van kint 15-20 perceket allni. Parommal sokat veszekszek a macska miatt, mert nem akarja bantani vagy dobozba beletenni es kirakni valahol azt mondja, nem fogja kergetni. A vadasz megigerte, hogy elviszi, de mindig elbujik es csak akkor jon elo, ha itt van. Mit csinaljak? Terhes vagyok es mire a babamat hazahozom, el kell innen tunnie, ki tudja, hol koborol.. a szemetet is tobbszor szetszedte mar. Nincs mar tobb otletem, de nem kell meg egy macska pont eleg az enyemet oltatni, etetni...


2017. febr. 5. 11:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nem azért van ennyi macska, mert a rosszindulatú gyökerek nem bánthatják őket (még jó), hanem mert a sok felelőtlen gazda cseszik ivartalanítani a háziállatait.

Tényleg őszintén remélem, hogy a gyerek a párodra fog ütni, mert kevés ilyen sötét, rosszindulatú embert olvastam ezen az oldalon, mint amilyen te vagy.

2017. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Ha gondolod odaadom a macskat :))

En pontosan ezert nem akarom megtartani, mert mi a mienket ivartalanitottuk, minosegi macskakajat kap es evente visszuk oltani. Ellenben, ha egy idegen dog zavarja a sajat macskamst, annak nincs keresnivaloja.

De megvan a terv. Holnap ugyis megyunk el itthonrol, kajaval magunkhoz csalogatjuk, megfogjuk es kitesszuk az utszelen.

Azt meg, hogy kire ut a gyerekunk, nem te dontod el mert fogalmad sincs, hogy milyen vagyok azert meg vegkepp nem lehet elitelni mert nincs penzem meg egy macskara. Tenyleg nem is mondtam! Megbeszeltem parommal, hogy lehet a macskam benti macska, mert elhozunk Egerbol egy nemetjuhaszt. 8 eves, de megsajnaltuk es irtam a holgynek, hogy ugyis vagyunk egy kutyara, elmegyunk erte, elhozzuk.

Igy idegen macska pipa, a macskam bent lehet a hazba pipa es lesz egy kutyank amire annyira vartam.

2017. febr. 6. 13:03
 23/41 A kérdező kommentje:
Ja es mielott valaki megszolna arra a kutyara lesz penz mert azt en akarom, kozosen megbeszeltuk, de az, hogy egy jottment macska idepofatlankodik es o eldonti, hogy itt akar maradni, arra nincs.
2017. febr. 6. 13:05
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Hány embernek kell még leírnia, hogy felfogd? Kegyetlenség kitenni a macskát az út szélén! Ha már megfogjátok és autóba ültök vele, akkor már menhelyre vigyétek, ne az út szélére! Ha a közelebbi menhelyen nincs hely, akkor egy másikba! Állatvédőket felkerestél már? Vagy csak felhívtál egy db menhelyet és ennyivel el van intézve, hogy náluk nem volt hely? Nagyon megerőltetted magad, tényleg.

Minek tetted fel a kérdést, ha nem jutnak el az agyadig a válaszok? És még te akarsz kutyát? Kicsit ellentmondásos, hogy 10x leírtad már, hogy nem lenne pénzetek egy másik macskát eltartani, de egy kutya eltartása nem fog gondot okozni, ami jóval többe kerül?

Komolyan mondom, nem hiszem el hogy ennyire primitív vagy.

2017. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondták még neked, hogy sose nyomd fullba a kretént?
2017. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Jó a logikád. Cicádat bent tartod pipa, hozol egy kutyát(pedig te mondtad, hogy a babára kell a pénz, még egy macska nem fér bele, érdekes) pipa. De arra nem gondoltál, hogy a kutya majd odébb üzi a macskát. Inkább kidobod egy idegen helyen, amit ő nem ismer és valószínü ki fogják vasalni, mivel el kezdi örült módjára keresni a megszokott területét.
2017. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nem erdekel amit mondtok ez igy lesz.

Mint mondtam arraneki nincs penz, hogy egy jottment, utszeli, kobor macskat befogadjunk. Mert allatmenhely nem vagyok. Viszont kutyat mindig is akartam es ugy lesz nalunk jo helyen ahogy a gyerekkori kutyank volt 14 evig.

Tehat meg egyszer a gyengebbek kedveert.

A macskamra van penz, a kutyamra lesz penz. Mert azokat mi akarjuk.

Egy idegen joszagra nincs penz mert mi nem olyanok vagyunk, hogy jaj cicumicu es akkor, ha jon esetleg meg egy akkor allatfarmot is tartok. En itt befejeztem ti meg azt csinaltok amit akartok :D

2017. febr. 6. 14:18
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba, primitív, önző és szánalmas ember vagy, sajnálom az állataidat és gyerekedet is. Megkímélhetted volna az embereket a kérdésedtől, ugyanis "csakazértse" a válaszolókra hallgatsz, csak a saját buta fejed után mész. Remélem valami neveletlen kutyát sóznak rád, amivel nem fogsz tudni mit kezdeni, aztán majd azt is kiteszed az út szélére...
2017. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Ugy rohogok rajtatok :D

A kutyam, aki 14 evig velem elt, a legjobb baratom volt. Csaladtag. Velunk egyutt evett az asztalnal. Jott velunk kirandulni, furdeni. A macskam szinten nagyon jo baratom, mar be is vackolta magat a kandallo ele elotte meg ott van a tapja es a vize. Holnap jon a kutyus, es nem neveletlen :D Nehany otletet meghallgattam, de a vizipisztoly nem hasznalt. Holnap megy innen. Egyebkent te kotekedo te vagy a primitiv itt osztod az eszt kozbe meg te is ugyanugy nem fogadnad be :D olvassatok egyaltalan amit irok, hogy mire van penz meg mire nincs?

2017. febr. 6. 14:44
 30/41 anonim ***** válasza:
De a kutyától nem fog oda járni, akkor minek dobod ki valahol?
2017. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!