Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy zavarhatnék el egy...

Hogy zavarhatnék el egy idegen macskát?

Figyelt kérdés

Nincs arra keret, hogy megtartsuk és nem is akarom.

Amiket kiprobaltam: macskamereg, de ugy ette, mint az edeaseget es semmi baja. Mar eltalaltam mindennel ami letezik, de meg se kottyan neki. Probaltam bezarni a macskamat es ugy adni neki enni, hogy az idegen ne tudja elvenni tole a kajajat, de mire kimentem, nyitva volt az ajto es ott evett az enyemet meg nem hagyta enni. Azt is kiprobaltam, hogy a macskam felett allok es megvarom mig eszik de hideg van kint 15-20 perceket allni. Parommal sokat veszekszek a macska miatt, mert nem akarja bantani vagy dobozba beletenni es kirakni valahol azt mondja, nem fogja kergetni. A vadasz megigerte, hogy elviszi, de mindig elbujik es csak akkor jon elo, ha itt van. Mit csinaljak? Terhes vagyok es mire a babamat hazahozom, el kell innen tunnie, ki tudja, hol koborol.. a szemetet is tobbszor szetszedte mar. Nincs mar tobb otletem, de nem kell meg egy macska pont eleg az enyemet oltatni, etetni...


2017. febr. 5. 11:57
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én a kérdezővel vagyok. Ha egy macska a portára pofátlankodja magát és nem akar elmenni akkor majd eltünteti ő.


Ezt a macskamérget hol lehet venni?? Az én kertembe is van egy macska és nagyon idegesítő el akarom innen tüntetni.

2020. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!