Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy zavarhatnék el egy...

Hogy zavarhatnék el egy idegen macskát?

Figyelt kérdés

Nincs arra keret, hogy megtartsuk és nem is akarom.

Amiket kiprobaltam: macskamereg, de ugy ette, mint az edeaseget es semmi baja. Mar eltalaltam mindennel ami letezik, de meg se kottyan neki. Probaltam bezarni a macskamat es ugy adni neki enni, hogy az idegen ne tudja elvenni tole a kajajat, de mire kimentem, nyitva volt az ajto es ott evett az enyemet meg nem hagyta enni. Azt is kiprobaltam, hogy a macskam felett allok es megvarom mig eszik de hideg van kint 15-20 perceket allni. Parommal sokat veszekszek a macska miatt, mert nem akarja bantani vagy dobozba beletenni es kirakni valahol azt mondja, nem fogja kergetni. A vadasz megigerte, hogy elviszi, de mindig elbujik es csak akkor jon elo, ha itt van. Mit csinaljak? Terhes vagyok es mire a babamat hazahozom, el kell innen tunnie, ki tudja, hol koborol.. a szemetet is tobbszor szetszedte mar. Nincs mar tobb otletem, de nem kell meg egy macska pont eleg az enyemet oltatni, etetni...


2017. febr. 5. 11:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismeri a környéket, talál majd egy másik kutya mentes kertet, meg talán valakit aki jobban törödik vele, de ha kidobod valahol szinte garantáltan elpusztul.
2017. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Utolso mert nem bizok semmit a veletlenre. Inkabb legyen valahol messze, mintsem, hogy sose szabaduljak meg tole. Holnap eloszor Szikszora megyunk onnet talak csak nem jon vissza. Mert a vadasz sem viszi el magahoz ahogy igerte pedig mais jart kint.
2017. febr. 6. 15:07
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Arra bezzeg nem válaszolsz, hogy miért nem menhelyre viszed... Mert olyan rosszindulatú vagy, hogy direkt a legrosszabbat akarod a macskának.
2017. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Egyik menhelyen nincs hely, a masik helyen van egy darabig aztan elaltatjak. Ez a ketto van. Nem a legrosszabbat akarom, de en nem fogok honapokat varni mire talalnak gazdat neki es elviszik, eddig is megvolt ez a macska ezutan is meglesz. Amugy kivancsi volnek sokatok kozul hany fogadna be es nem csak a szaja jar.
2017. febr. 6. 15:12
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én? 5cicám van, mind kóbor volt. Persze nállam is meg van a limit, többet én sem bírnák anyagilag, de azóta már két kóbornak aki idejött gazdát találtam, utána jártam van e gazdájuk, utána dokinál megnézettem van e benne chip, majd ivartalanítattam, így több esélyük volt gazdira lelnijük. Persze, nem járom az országot, hogy mindenhol rendet tegyek, de a saját portámon veled ellentétben igyekszem a legjobb megoldást megtalálni.
2017. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Hat az tea vagy en nem fogadok be kobor allatoz ki tudja mit terjesztenek. Az en macskam ivartalanitva, oltva van, minosegi kajat kap, a kutyussal is megyunk holnap az orvoshoz, hogy nezze meg, mielott hazajon, ha kell meg, fizetek az oltasaert. Szerencsenk volt vele, mert ingyen elhozhatjuk es nem is messzirol. O is minosegi tapot kap, ha nem vagyunk itthon, lancon lesz, de hagyok neki teret csak nem akarom, hogy elszokjon. Sajnos ezen a kornyeken hajlamosak az allatok koborolni, igy kerult ide a macska. De jol jartam, mert mar itt van az olemben, dorombol nekem, holnap pedig visszuk az idegent..nekem ide ne jojjon olysn joszag amilyet en nem akarok.
2017. febr. 6. 16:47
 37/41 A kérdező kommentje:
Marmint akk lesz lancon, ha nem vagyunk itthon, de lesz tere, hogy lassak, hogy itt van egy kutya, aki vedi a hazat.
2017. febr. 6. 16:49
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.. Kutyát tilos láncon tartani. Ha minden nap setaltatjátok, akkor nem fog unatkozni és szökni. Ebből is látszik hogy mennyire "értesz" az állatokhoz.
2017. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyit megtehetnél,h körbekérdezel,h kié a cica.Mert lehet,h a más macskáját fogod kitenni a pusztába.Attól még,h sokat van nálatok még lehet gazdája.
2017. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam a lancot, mert, ha nem vagyunk itthon, nem akarom, hogy elszokjon, de olyan hosszura engednem, hogy legyen tere és lassak az idegenek, hogy ez a kutya orzi a hazat. Amikor itthon vagyunk akkor meg szabadon szaladgalhatna az udvaron. Nagyon fajna a szivem, ha elszokne, de egy idos neni mar nem tud rola gondoskodni, en rairtam a holgyre, hogy nalunk jo helye lenne hatralevo eveiben meg amugy is akartunk. De valahogy, ha nem is lanccal, de megoldanank sogoromeknal kennelbe vannak, mikor nincsenek otthon igaz ott a legmodernebb riasztoberendezes van
2017. febr. 6. 17:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!