Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ragdoll-on kívül milyen...

A ragdoll-on kívül milyen nagyon bújós cicák vannak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem fajtatol fugg :) nekem simahzi cicam van es nagyon bujos :)
2017. febr. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ez inkább személyiségfüggő dolog. És persze az idő és a helyes nevelés függvénye
2017. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Az én cicám félig sziámi félig vad... A lényeg hogy mennnyi időt töltesz vele... én sokat vagyok vele is ezért nagyn bújós
2017. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fajtatol fugg. Az enyem brit hosszuszoru es bengali keverek, igartalanitott kandur.

Kis koratol bujos, hizelgos, turelmesek is vagyunk vele. Nagyreszt rabiztukma dontest, hogy mikor akar velunk lenni, ha elvonult, akkor nem zaklattuk, hagytuk (pedig kisgyerekeink is vannak, de nekik is megtanitottuk, hogy ne zaklassak a macskat).

A nap 24 orajaban kepes bujni es dorombolni, vagy jatszani. Ha meglat bennunket, akkor eldobja magat es tekereg, varja a simogatast.

De korabban perzs macskaim is voltak, az egyik nalunk nott fel, o is epp ilyen volt, a masik felnottkent kerult hozzank es tavolsagtarto volt rettenetesen, gondolom ahhoz szokott.

A szuleimnek hazimacskai vannak, az egyik inkabb vad, a masik annyira bujos es dorombolos, hogy nem lehet leepiteni. Az elobbinek az anyja is vad volt, gondolom az tanitotta a kolykoknek ezt.

2017. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem számít,h milyen fajta.Szerintem főleg azon múlik,h milyen személyiséggel születik a cica.Etetek 3 kóbor cicát,akik konkrétan a semmi közepén élnek egy tónál.Szerencsére más is eteti őket.Mondták,h a cicák ott születtek.Szóval csak par emberrel vannak kapcsolatba naponta pár percre,de az egyik mégis olyan hízelgős,h lépni nem lehet tőle a másikat is lehet simogatni és a harmadik is egyre bátrabb.Meg már több olyan cicával taliztam akik nagyon bújósak,annak ellenére,h alig foglalkoznak velük.
2017. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!