Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első cica, halott kutya....

Első cica, halott kutya. Tanácsok?

Figyelt kérdés
14 éves kutyám el kellett altatni, az unokám vígasz képp hozott nekem egy cicát, de pici gyerek, nem sokat tud róluk ahogy én sem. Him kb fél éves. Mik a teendöim? Szeretném megtartani. Miden téren jót nyujtani neki. De vén f.x vagyok, segítenétek? A szeretemen kívül mik a legjobbak neki? Miket vegyek? Hol? Főleg benti cicus

2017. febr. 11. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha vannak szobanövényeid, ellenőrizni kell nem mérgező-e valamelyik a macskára. Ha esetleg rágná a szobanövényeket, akkor macskafüvet kell neki ültetni, amit rághat, és abbahagyja.


Naponta egyszer érdemes jól kifésülni a szőrét, és ruhakefével lekefélni a kárpitos bútorokat és a macska alvópárnáját is. Nem sok idő, és sokkal kevesebb szőr lesz, mintha csak porszívóznál.

2017. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!