Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?...

Mi baja lehet a macskámnak? Sürgősen kellenének válaszok.

Figyelt kérdés

Egy körülbelül 7 hónapos lánycicám van (még tavaly nyáron találtuk az utcán). Már 2 napja nem eszik és szinte sosincs itthon, pedig amúgy napközben mindig itt volt.

Ma késődélután amikor kimentem neki adni enni, ott feküdt a kapu előtt és úgy kellett behoznom, mert nem akart felkelni.

A kajájából egy falatot sem evett, ha simogattam akkor csak morgott rám és szinte végig a hasán feküdt, a fenekét felnyomva és így is ment, mintha nem tudna felállni. Aztán felállt és elfutott, de utána meg újra visszahasalt. Nem tudom mi baj lehet vele és félek, hátha megint beteg lesz (pár hónappal ezelőtt férges volt), úgyhogy nagyon megköszönném annak, aki tudna segíteni, hogy esetleg mi lehet vele, vagy mit kéne tennünk.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. febr. 13. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ivarérett lett és tüzel.
2017. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a tüzelés ugrott be. Ebben az esetben viszont biztos, hogy találkozik egy kandúrral. Túl fiatal még kiscicákhoz, szóval ha megjön doki és mielőbb ivartalanítás.
2017. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tüzel és beteg lett, méhgyulladás pl. Egy tüzelő cica eszik bőven, ha egészséges. Vidd el dokihoz.
2017. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tüzel. Vidd orvoshoz és ivartalaníttasd! De ezt most kellene sürgősen megtenned! Ne szaporíts! Így is rengeteg a kóbor cica.
2017. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne tennetek: elvinni állatorvoshoz, ha beteg, gyógyítani, ha nem beteg/vagy miután meggyógyult, ivartalanítani kell.

Ez nem egyértelmű?

2017. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!