Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mivel etetitek a cicátokat?...

Ti mivel etetitek a cicátokat? És ez mennyibe kerül havonta?

Figyelt kérdés
Az én cicm megeszik napi fél konzerv whiskast, ami 210 Ft, és mellé szokott kapni kapni száraztápot ami kb. 30 Ft.

2017. márc. 29. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Igen, már olcsóbban is etethetnéd, ráadásul jobb táppal. Online, nagy kiszerelésben rendelve a legkedvezőbb az ár. Először viszont mindenképp kis kiszerelésben vegyél, hogy kipróbáld, szereti-e egyáltalán a cicád azt a fajta tápot.

Ha jobb márkát szeretnél adni neki, mint a Whiskas, akkor ezek lehetnek jók: Sanabelle, Happy Cat Supreme, Purina One. Ezeknél valamivel drágább, de elvileg nagyon jó az Acana, Orijen.


Ezeket a tápokat viszont semmiképp sem ajánlom: Hill's, Royal Canin, Eukanuba. Szerintem irreálisan drágák, és csak a nevük nagy. Tény, hogy jobbak mint a Whiskas, de tele vannak attól még kukoricával meg mindennel amivel nem kéne.

2017. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, amiket nem ajánlasz azok valóban akár egy árban is lehetnek nagykiszerelésben a Whiskassal, szóval jó választások mert sokkal jobbak.

Az Orijen viszont SOKKAL, DE SOKKAL drágábbak ezeknél, s bár én is a gabonamentes etetésben hiszek, az bem bizonyított hogy valóban jó.

A legtöbb állat orvos a Royal Canint ajálnja pont, bár szerintem is drága ahhoz képest ami van benne.

2017. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, én is írtam, hogy jobb mint a Whiskas, de attól még nem jók!

Én se Orijennel etetek, mert túl drága.

Az állatorvosok meg azért ajánlják mert szerződésben vannak a céggel.

2017. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
7%

Szia!Az én cicám egy 6 éves nagy kifejlett kandúr.Reggel és este is kap 1-1 tasakos kaját,amikor meg még éhes egy kis szárazat is adunk neki.Általában whiskast szoktam venni de valamikor kicsit olcsóbbat és azt valamikor megeszi valamikor nem.Lehet kapni bárhol whiskhasból ilyen 10+2 alultasakos macskakaját,kb. 1000 Ft,ès lehet 4 db-osat is kapni az 400 Ft körül van.

A száraz macskakaja mindig változik, az olyan 1000-1400 Ft között van.Néha néha szoktunk neki jutalom falatkát is adni amiért meg van őrülve.Ne sajnáld a macskádra a pénzt!!!Add neki a legjobbat!(ha tudod persze)

2017. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó! Te nem érted, hogy a Whiskas rossz is, drága is?
2017. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért kell savazni azokat akik Whiskassal meg hasonlókkal etetnek? Nem mindenki engedheti meg magának, hogy a legdrágább tápokat vegye. Kíváncsi vagyik, hogy aki ilyen, meg olyan prémiumokkal etet, az a saját kajájára is ennyit költ vajon?
2017. ápr. 9. 20:22
 17/18 A kérdező kommentje:
*vagyok* Bocsi elírtam...
2017. ápr. 9. 20:22
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Off-topic

Szögezzük le: a Whiskas és társai egyáltalán nem olcsó, pusztán kényelmes megoldást jelentenek! Beügetsz a Tescoba és lekapod a polcról, mert láttad a reklámokban is, hogy az milyen jó.

Aki kicsit élelmesebb és törődik a macskájával, az veszi a fáradtságot és utána jár zoopluson, kedvencek.neten, gordie.hu-n, emagon, akárhol, hogy a Whiskas árkategóriájában milyen más táphoz tudna hozzájutni.

Aki eddig eljutott, az láthatja, hogy sokkal gazdaságosabban és egészségesebben is kijöhet ebből a fránya etetés dologból, ugyanis nagy kiszerelésben vehet minőséget, amitől az állatnak nem lesznek egészségügyi gondjai, ergo dokihoz sem kell esetleg annyit járkálni pl. húgyúti vagy vesegondokkal, valamint kevesebbet is fog fogyasztani, mert táplálóbb a hús, mint a gabonaalapú táp.

A táplálás témát egy ilyen nagy körmondatként kell végiggondolni és körbejárni, nem mentségeket keresni a trehányságunkra. Az internet világában egy délután alatt kideríthető, mikor, melyik weboldalon érdemes eledelt venni, illetve mi is az a megfelelő kedvencünk számára.

2017. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!