Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csak azt az egyet...

Miért csak azt az egyet szoptatta?

Figyelt kérdés
született 5 kiscicánk és az anya csak egyet szoptatott a többi pedig meghalt. ezt miért csinálta??????????
2010. máj. 13. 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

19:48


OTT a PONT!!!!

2010. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Így van. Manci néni nem olvas gyakorikérdések.hu fórumot. Ő inkább macskát irt egy évben legalább kétszer. Persze fel lehet hívni az emberek figyelmét mindenre. De nem azzal, hogy nekimentek az embereknek, hogy mit képzelnek. Lehet egy macska is érző lény, egy kutya is érez fájdalmat. Nem is szabad kínozni, elletni sem szabad őket, de azt nem azzal fogjátok elérni, hogy nekimentek a kérdezőnek. Mert bizony az agresszió agressziót szül. És eddig még igen ritkán láttam azt amikor valaki nem kioktatóan mondta azt, hogy miért is ivartalanítson.

De itt is volt aki mondta, hogy ő nem fogja ivartalanítani, mert nem. A macska is érző lény, talán féltékeny, hogy a szomszéd macskája végigdugja az éjszakát, ő meg - mivel ivartalanítva van - nem tudja, hogy mi az <<< Csak, hogy átessek a ló túlsó oldalára.


Manci néni nem dobott a hat gyermekéből egyet sem a kútba. Mind a hatot tisztességgel felnevelte. Pedig akkor is voltak fogamzásgátló módszerek. Mégis azt választotta Manci néni (és mellette még sok-sok sorstársa), hogy lesz tizenkét-tizenhárom gyermeke.

Most meg azt választja, hogy vízbe fojtja a születés után.

Ismét mondom, hogy szép és ideális világkép a menhely nélküli világ. De azokhoz NAGYON NEM JÓ módszereket alkalmaznak itt a fórumon. Mert engem inkább irritál ez a sok "ivartalanítsd". Ha értelmesen és normálisan írnák, nem ez a "kioktató, oktondi, én vagyok a valaki" hangnemben, akkor valószínűleg lehet, hogy még Manci nénihez is eljutna az információ.

2010. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" A macska is érző lény, talán féltékeny, hogy a szomszéd macskája végigdugja az éjszakát, ő meg - mivel ivartalanítva van - nem tudja, hogy mi az <<< Csak, hogy átessek a ló túlsó oldalára. " Na látod, ebből is látszik hogy mennyire nem érted mit takar az ivartalanítás !

Nem tépem a számat , koptatom a billentyűzetemet, azért hogy neked írogassak! Leírtam a véleményem , és tetszik nem tetszik , ÉN igen is megteszek mindent hogy legalább a MI "falunkban" (Kis város,bár inkább nagyobbacska falu) ilyenek ne történjenek meg !

Manci nénit kellene élve elásni , mert tudod az ember is csak fogyó eszköz , gondolom ezt te is észrevetted! Sőt vannak köztünk emberek között , olyan akit születése után egyből agyon kellett volna ütni!

Tudod mint ahogy a Spártaiak tették(bár ők mondjuk ledobták, a szikláról) ! Az hogy egy kis állat ha teljesen egészséges, életerős, azért szülessen meg , mert sok ember szerint fogyó eszköz, ezért nem kellene !

Ha egy kicsi is szeretnéd az állatokat , nem lennél ilyen!

De szíved joga eldönteni , hogy mit teszel,vagy éppen mit nem!

Én segítek , mert tudok , és mert akarok segíteni !

2010. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!