Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egész nap nem jött ide a...

Egész nap nem jött ide a kajájához a macskám és hiába hivogatom nem jön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves,valószínűleg vemhes,és holnap jönnének érte a Noé állatmentők,mert itt nem a legjobb neki. Sokan laknak ebben a lakóparkban,olyanok is akik nem szeretik a macskákat...de szerintem sose fajulna odáig a dolog,hogy megölnék hiszen itt van már egy éve. Mit tegyek? Lehetséges,hogy most fognak megszületni a kiscicák?
2017. ápr. 16. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy megellett, komplikációk léptek fel, és megdöglött.
2017. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 16. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint remélem, nem lesz igazam, és bocsánat a szúrós hangnemért, de sajnos ez a forgatókönyv is lehetséges. :/
2017. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj,én is reménykedem benne,hogy minden okés lesz. Igazad van,létezik ez a változat is,de remélem nem az én cicámmal történik meg,nagyon szeretem!
2017. ápr. 16. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért akarjátok a noéba adni, ha szeretitek? Ha nagy volt már a hasa, lehet, hogy lefialt, ilyen esetben kb 48 órát a kicsikkel töltik, folyton nyalogatja őket most, mert ilyenkor még a vérkeringésük le állhat, a méhlepényeket megette, ezzel jól lakik erre az egy két napra, ha két nap elteltével sem megy, akkor elpusztult.
2017. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak a házban akik nem szeretik,(a lakásunkba nem tudjuk befogadni,mert apa allergiás rá!) és szoltak,a gondnoknak,hogy vigye el,erre ő szolt nekünk. Nem akartuk,hogy bántsák,hiába akartuk megtartani. Imádjuk őt,ezert az ő érdekét kell nézni. Egyebként köszi nagyon a választ! :-)
2017. ápr. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!