Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jutalomfalatot adjak a...

Milyen jutalomfalatot adjak a cicámnak?

Figyelt kérdés

Imádja a Tesco-s rudacskákat, ahol 6 db van egy csomagban. Írnátok még, hogy a ti macskátok milyet szeret? Csak, hogy ne legyen neki unalmas :-)

Köszi


2010. máj. 15. 17:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Szép kis indulatok keletkeztek egy ártatlan kérdés nyomán :-S Köszönöm az ötleteket, aki tud még az írjon legyen szíves. A fej alakú Whiskast próbáltam már, azt is szereti természetesen.


Egyébként valóban a cica háziállat és családtag. Mivel a család többi tagja sem egerészik, így nálunk neki sem kell :-)

2010. máj. 15. 17:43
 12/29 anonim ***** válasza:
51%

jó, hát én is egerésznék, ha nem kapnék kaját anyutól



XD

2010. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

na jó..komolyra fordítva.

oké, családtag.. mondjuk nálunk különösebben nem, mert nem fizeti a számlákat xD na jó, szal..kint van tartva. és kész.

nem értem, sztem csak az újgazdag pötsfejek etetik a dögeiket lazaccal, meg csirkemájjal, h aztán finnyásak legyenek, és ne egyenek meg mást :S

2010. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Na látod :-)

Meg az is tény, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy még "jutalomfalatot" is vegyen, éppen elég neki a kaját megvenni. De tény, hogy kertvárosi környezetben a lakásban tartott macskák gazdái szoktak azért valami kis nasit venni a jószágnak :-)

2010. máj. 15. 18:00
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem újgazdag, sem pötsfej ;-) Ettől még a véleményedet értékelem és természetesen nem fogom a kommentjeidet lepontozni és a többiektől is kérem, hogy legalább ezen az oldalon ne minuszoljanak senkit azért, mert leírja a privát véleményét.


Normálisan kereső macskatartó vagyok, akinek gyerekpótló a macska. Ráadásul az okosabbak közé tartozik, szóval tényleg eléggé szerethető. Így aztán én veszek neki a jövőben is. Csak hát milyet?

2010. máj. 15. 18:02
 16/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vagyunk gazdagok, teljesen átlagos keresetűek vagyunk. Pont azért kap nasinak csirkemájat vagy lazacot, mert az többnyire úgyis van itthon, és nem vásárolunk neki külön jutalomfalatokat. Bár szerintem ez egészségesebb is a cicának, mint a mindenféle adalékanyagokkal telenyomott mesterséges nassok.
2010. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha tényleg konkrétan jutalomfalatról beszélünk, akkor én időnként a whiskas-ból szoktam nekik venni a fogpucolósat meg a szőroldósat.

Nagyon szeretik, de az abszolút favorit kényeztetés a CSIRKENYAK. Egyszerűen megőrülnek érte. :)

2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Komolyan? Én mindig félek a csirkealkatrészektől, leginkább, hogy az apró csontok megakadnak a torkán. A csirkenyakat a hentesnél kell kérnem?
2010. máj. 15. 21:51
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félni, olyan könnyedén eszi meg, mint mi a kenyeret. :)

Hentesnél is van, szupermarketekben is tálcásan. Nagyon olcsó, és borzasztóan élvezik. rendesen ott szoktak morogni feltte, és viszik mindenfelé lakásba. Aztán megeszik. :)

2010. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a csirkenyakat :)
2010. máj. 16. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!