Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jutalomfalatot adjak a...

Milyen jutalomfalatot adjak a cicámnak?

Figyelt kérdés

Imádja a Tesco-s rudacskákat, ahol 6 db van egy csomagban. Írnátok még, hogy a ti macskátok milyet szeret? Csak, hogy ne legyen neki unalmas :-)

Köszi


2010. máj. 15. 17:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az Én cicám a Rossman-os cicakolbászokat imádja,ha van a közeletekben ilyen üzlet érdemes kipróbálni.
2010. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszi, van Rossmann a közelben megnézem ezeket a rudacskákat is.
2010. máj. 17. 11:50
 23/29 anonim ***** válasza:
Whiskas cicafej nalunk is favorit... (Amugy, kiprobalva, tenyleg finom. :)
2010. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 1. 21:41
 25/29 anonim ***** válasza:

ha valaki nem bír egy két kis jutalom falatot adni a cicának egy hónapban legalább egyszer az ne tartson állatot, mert ha mindig egy fajta kajával eteted immun hiányos lesz, kifakul a szőre elhullanak a fogai, és még sorolhatnám.

ha te egész életeden át káposztás tésztát ennél és csak akkor ennél mondjuk egy kis marha pörit, ha az étteremböl kidobják és kilopod a kukábol "monjuk", akkor nem tudom te mit szolnál.

mivel állat és a gazdája vagy felelösséggel jár a cica tartás és a kutya tartás is.

2010. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

én szárított halat szoktam neki adni :D én etetem, és képed benyomni egyszerre egy egész zacskót :D nagyon szeretni :)


(Nem kérek kommentárt a hü.lye válaszolóktól (hogy elkényesztetem, meg ilyesmik. köszi ))

2010. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszi. Szárított halat hol lehet venni?
2010. jún. 2. 22:01
 28/29 anonim ***** válasza:
az enyém az ilyen trixie jutalomfalatokat szereti, az összes fajtát, de a kedvence a lazacos:) nem tudom mit raknak bele, de imádja:) tisztára mint egy megszállottxD
2010. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
szárított halat pl. a fressnapf-ban tudsz venni, az is trixie márkájú, ilyen kék zacskója van:)
2010. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!